Krabičková dieta - krabičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oopicka
Povídálka 50 příspěvků 09.01.17 08:48
Krabičková dieta - krabičky

Ahoj,

vím, že témat ohledně krabičkové diety je tu hodně, ale spíše se řeší, zda někdo zhubl, co jedl apod. Já se chci zeptat těch, kteří si krabičkovou dietu dělali doma (nejsem tolik při penězích, abych si ji nechávala vozit), jaké krabičky jsou vhodné? Mám obavy, že si nějaké pořídím a budou buď malé, nebo naopak příliš velké :D

Snad to není moc hloupý dotaz a nebudu vás tím moc zatěžovat :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 09.01.17 08:58

@Oopicka Já krabičkuji - ale tím způsobem, že jsem si nakoupila krabičky do práce a vařím si a připravuji vše sama :-) Řekla bych nejlepší způsob :-)

Jinak mám např tyto krabičky. Požívám na obědy tu střední :-). Ale mám i jiné, jídla dávám přiměřeně, pokud už nemůžu nedojídám.

https://eshop.tescoma.cz/…-obdelnikova?…

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 09.01.17 09:09

@Oopicka V práci jsem tak fungovala a pohoda. Krabičky jsem používala podobné jako v předchozím příspěvku, hlavně aby se daly bezpečně zavřít a nevytekly.
Jedla jsem to co normálně, nejsem příznivce diet, kde se ze stravy něco úplně vyloučí. Snažila jsem se hledat zdravější alternativy třeba k pečivu nebo přílohám, jedla pravidelně a přiměřené porce.

Oopicka
Povídálka 50 příspěvků 09.01.17 09:39

@fikovka Super, krabičky asi pořídím :) Děkuji

Oopicka
Povídálka 50 příspěvků 09.01.17 09:40

@Suzuveverka No, já mám knížku Domácí krabičková dieta 1, tak to zkusím podle toho :)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 09:42

Já jsem teď objevila jídelníček na fitlist.cz a do krabiček ideální :)

Oopicka
Povídálka 50 příspěvků 09.01.17 09:44

@Saatine fitlist? To neznám, podívám se :)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 09:47

Akorát to teda mají hooodně rozmanité, tak nahrazuji. Králíka jaksi doma nemám, tak si do receptu strčím kuře a tak :D Taky opomíjí dobu, například kde teď shánět rybíz. Ale klikneš a nahraje se jiný. Ta rozmanitost se odvíjí asi od dotazu „kolik vyděláváte“ ale měl to být spíše dotaz, kolik měsíčně utratíte za jídlo :D aby tak nešíleli

Oopicka
Povídálka 50 příspěvků 09.01.17 09:48

@Saatine :D Aha, no tak to bude zajímavé :D V každém případě děkuji za typ :)

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 09.01.17 10:17

FitList mi přišel kravina. A jejich dodržování zásad ochrany údajů je na udání.

Jídla si sestavuju sama dle napočítaného příjmu a kalorických tabulek.
Krabičky používám Lock&Lock, mám různé velikosti. On je rozdíl, jestli si uděláš brambory, který jsou objemný nebo rýži/kuskus.

Oopicka
Povídálka 50 příspěvků 09.01.17 10:19

@zvidavajanca No, já se v tom vůbec nevyznám, mohla bych požádat o radu, jak vypočítat příjem a kalorické tabulky? Nebo musím přímo třeba za výživovou poradkyní?

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 09.01.17 10:26

@Oopicka Jela jsem asi dva týdny podle kaloricketabulky.cz Tam se dá tak nějak nastavit výdej, k tomu si píšeš, co přes den sníš a ono ti to vypočte celkovou sumu kalorií, u většiny jídel to i rozdělí na jednotlivé složky. Použila jsem to spíš na vyrovnání složek v jídle, protože hodně šidím sacharidy a naopak jím víc vlákniny a tuků, ale ty kalorie se tam dají hlídat taky dobře. Jen mě nebavilo to vyplňovat :-)

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 09.01.17 10:28

@Oopicka Akorát u toho zapisování jídel je dost otravné vážení, měla jsem v obou těhotenstvích těhotenskou cukrovku a vážit jsem musela, po čase jsem to pak dostala „do oka“ a teď už teda nevážím nic, jen odhaduju.

Oopicka
Povídálka 50 příspěvků 09.01.17 10:33

@Suzuveverka Super, zkusím, děkuji :)

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 09.01.17 22:08

@Oopicka
Já počítám podle IIFYM.com. Výpočet v kalorických tabulkách je špatně a při nastavení hubutí jde i pod abzál a to je opravdu špatně!

Případně si spočítat ručně.

@Suzuveverka
Otravné vážení? Vážím jen maso - a to najendou, když koupím celé balení. Pravda, že vážím ještě vločky, rozdělávám velký jogurt. Nicméně mám váhu na lince, zapnu - položím nádobu - vynuluju - nasypu - hotovo. Rozhodně nic, co by mne otravovalo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >