Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Jaky mate nazor na ockovani?
Vim hodne se to doporucuje. Jenze i kdyz bude zakrsly beranek jen v byte je to tolik nutne? Muze prenest nemoci take moucha? Mam posledni dobou v byte docela mouchy a nekde jsem cetl ze snad mohou prenest Myxomatozu.
To ockovani me znepokojuje kvuli mozne spatne reakci organismu. Pritelkyne si dala kdysi ockovat kralicku a do druheho dne ji umrela. Proto dostala strach a uz to nechtela. Navic mam obavu u tzv miminka zda to takova kralicka snese?
Měla jsem 2 a oba jsem nechávala očkovat. Víc jsem se bála, že to chytne, než špatné reakce na očkování. Přenáší to hmyz, takže i doma to můžou mít.
@Freudstein ja mam kralicky 10 let a ockuji. Ale bojim se take…chce to hlidat chovani 3 dny pred ockovanim.
Ja bych neockovala a dala do oken site, abych nemela zmyz a jinou havet v byte.
Máme tři dny doma králíčka ze zverimexu, myslíte, že je očkovaný? Nezeptala jsem se.. V jakých intervalech se očkuje?
@Freudstein ja mela za svuj zivot doma nekolik kraliku a morcat a ockovat jsme nikdy nedavali
nikdy se nic nestalo a to jsme je i davali past na zahradu