Kravské mléko stačí místo hlavního jídla?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Můj malej 17 měsíců má každé ráno KM plnotučné někdy dávám sunar to vypije v postýlce po oblíknutí jde ke stolu a dostane snídani někdy kousek chleba piškoty jak co hlavně mi moc nechce snídat starší taky nee..Střídka není patička chleba, ale ta měkká část po odřízntí kůrky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@marketa612 píše:
UM by měli děti pít minimálně do 2 let. Takže pak je to na tvém uvážení, ale UM je samozdřejmě vhodnější než kravské mléko. A to by chleba nerozžužlala ani na malý kousíčky? Třeba se žervé?
to říkali v reklamě?
![]()
- Citovat
- Upravit
@tumpach píše:
co je střídka??
je kůrka a střídka - střídka je vnitřek chleba, to měkké
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@tumpach píše:
co je střídka??
no to na chlebu, co není kůrka
když o tom uvažuju, tak jsem to slovo snad nikdy neviděla napsané, tak nevím, zda ho nakonec nepíšu blbě ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
to říkali v reklamě?![]()
![]()
![]()
![]()
né v reklamě pijou děti mlíko do 36 měsíců ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Holky, když dávám malé ráno sunar, už má skoro dva roky, to snídá každý den, přes den jí normálně, a večer dostává na spaní kaši s mlékem. dala bych jí na snídani chleba nebo rohlík, jenže má stále málo zubů a nepojí to ani na malé kousíčky. když přestanu sunar kupovat, je docela drahy, zajímalo by mě, myslíte si, že ji to mléko plnotučné nahradí dávku snídaně? příjde mi to že to nemůže stačit, děkuji za odpovědi
Mne mala ji chleba, i kdyz nema zadny zuby. Chce to trpelivost a nechat si dite zvyknout.
Nebo bych do toho KM namocila ten chleba a podavala po lzickach. takhle jsem to delala s dcerou 7 mesicu, ted ma 10 a pul a ji chleba i po vetsich kusech ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
asi tak
@Anonymní píše:
to říkali v reklamě?![]()
![]()
![]()
![]()
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
to říkali v reklamě?![]()
![]()
![]()
![]()
no však, první volba pediatrů a maminek. Do 2let je málo, já bych to dávala každý povinně až do plnoletosti, ať se to neplete ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Gladys píše:
no však, první volba pediatrů a maminek. Do 2let je málo, já bych to dávala každý povinně až do plnoletosti, ať se to neplete
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Opravdu nechápu, že máte pořád potřebu zesměšnovat všechno, co je jiné než vy
holky z naší školky hadr ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@sarkasa píše:nesnáším jak furt všechny řešíte ještě ve dvou letech dítěte nějakej sunar a UM!!! hlavně že jste pak schopné dát na to tomu děcku grilované maso
(to jsem opravdu viděla!) tak pěkně funguje reklamní masáž na to vaše UM!
jakoa proč ne??když je to bez oleje spešl pro něho, co je na tom nezdravého??
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@tumpach píše:
jako nechápu, rada si to od ní nechám vyysvětlit
a co chceš od ní slyšet?(grilované maso A tak pěkně funguje reklamní masáž na to vaše UM!) hovoří samo za sebe, ne? ta věta nedává smysl
(poznámka překladatele: co má grilovaný maso co dělat s UM
) ale možná jsme blbý zas my, a grilovaný maso je o moooc horší než řízeček
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit