Krem na suchou kuzi miminka

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
71
8.1.22 18:35

Krem na suchou kuzi miminka

Ahoj holky, muzete poradit naky krem na suchou kuzi? Mala ma mesic a ma suchou kuzicku
Pouzivala sem weledu s mesickem ale ta je k prdu. Zvazuju bud sebamed sem cetla ze hodne chvaleji sle nevim ktery je lepsi ten obyc nebo s tim mesickem 🤔a nebo naky krem od biodermy rikam si ze to asi bude kvalitni ale prd se vyznam vyskocila na me naka bioderma atoderm preventive ale rikam si jestli ta je vhodna pro malou moc se v tech kremech nevyznam prave. Ted nemazu nicim protoze cekam az male zmizeji potnicky tak zjistuji co je dobre
Vim ze kzde mimco je jine a sedne neco jineho ale zajima me jake kremy by ste doporucili protoze ja se absolutne nevyznam
Pridavam fotky tech tri ktere zvazuji
Dekuji za nazory
Edit chci to na kazdodeni mazani

Příspěvek upraven 08.01.22 v 20:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11668
8.1.22 18:45

Doporučím za sebe i suché děti Biodermu Atoderm, je suprová. Klidně můžeš tu preventive, měla by částečně zabránit vzniku atopického ekzému. Klidně kup celou řadu, často ji mívají v akci 2+1. Jen tedy moc nevoní, je hypoalergenní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
8.1.22 18:48

Zkousela jsem presne to co ty postupne, jako posledni tu Biodermu a u te jsem zustala, jako jedina pomohla, ty dva kremy predtim byly k nicemu :palec: no a vhodna je od narození. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
8.1.22 18:51

Holky a nevadi ta bioderma kdz pisou o atopaku a ten my nemame?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
8.1.22 18:54

@DandátkoP a nevadi ta bioderma kdz pisou o atopaku a ten my nemame?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
8.1.22 18:54

@Aduš8 a nevadi ta bioderma kdz pisou o atopaku a ten my nemame?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11668
8.1.22 18:57

@30simca ne, nevadí. Je určená na hodně suchou až atopickou kůži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
8.1.22 18:59

@30simca nevadi, taky malá nemá. Vcera jsem konzultovala v lekarne, pouzivala jsem mesic ted ten preventive a vcera jsem dokupovala jeste dalsi krem od biodermy uz na normalni kuzi a lekarnice doporucila stridat. Kazdopadne malá sd mi loupala taky hodne a po bioderme bylo videt zlepseni skoro hned. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
8.1.22 19:08

Mám báječné zkušenosti s Mandlovým mlékem :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3069
8.1.22 19:23

Mě byl doporučen tenhle…a za mě super u všech čtyř dětí. Jako miminka byli šupinatí, sušší takže na celé tělo… a později jen na zadečky. Za mě velká spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1337
8.1.22 20:30

Take se pridavam k Bioderme (mam Atoderm Intensive Baume), malemu dala kuzi dohromady, mel ji suchou a misty cervena sucha hruba loziska a po par dnech super, vse pryc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2425
8.1.22 22:00

Potnicky maz sudocremem a jinak ji maz mastickou Leniens z lekarny…ta je za me nejlepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12540
8.1.22 22:16

Já používám z lékárny Dexeryl s jsem s ním spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
8.1.22 22:19

Já můžu doporučit značku Topicream, trošku dražší, ale úžasné věci pro miminka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5134
9.1.22 13:08

@30simca taky jsem pro biodermu. Používám olej na sprchování a krém na mazání. Zrovna v týdnu jsem objednavala zásoby za dva litry na Lekarna CZ protože mají 2+1 zdarma. Brala jsem i něco pro mimco co cekame. Welleda je na prd, me třeba zničila pyzama. Nebylo to vidět hned ale když jsem je po dvou letech vytáhla z pytle ze je pujcim kamosce než budou zas potreba tak na tom byly fleky co zanechal ten mesicek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat