Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@hospodki já dávám do vánočky tradičně máslo a sádlo
Ale teda třetího dne se asi nedožije tak jako tak…
@ugluk nekdo dává lžíci majolky
ja spis reagovala na použití hery. Jinak to fakt nemusím
@kata02 nemuze byt podobna slozenim maslu. maslo je zivoc. puvodu a hera preci rostlinnemu. prave maslo obsahuje je zivocisny tuk. pokud se to jmenuje podobne, tak lidi jen klamou.taky jsem si dobu myslela ze, pozdrav z hor”je maslo a pritom neni.