Krev 2 týdny po extrakci sedmičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:13
Krev 2 týdny po extrakci?

Ahoj, mam menší dotaz.. Jsem 14 dnu po vytržení sedmičky. Mam tam celkem diru, z poloviny se uz tedy zatahla ale saha cca 3mn pod dáseň. Nijak me to nebolelo ani prášky jsem neuzivala :lol:
Rano jsem jedla chleba a omylem na to hodne kousla, všimla jsem si ze to trochu boli a pak to i trochu krvacelo. Ted pri čištění jsem se do toho asi zase nejak bouchla a zase to trochu boli a krvaci. Je tohle normální stav po takové době? Za jak dlouho se rána zaceli celá? Uz ne nebaví z toho dostavat judlo :mrgreen:

Reakce:
dickys
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 11.08.18 20:21

Je to normální, ta tkáň je hodně křehká a snadno se poraní. Než se to zatáhne úplně záleží na velikosti díry, většinou za 2-3 měsíce už není nic vidět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:24
Dodatek

Pro rypalky. Je to moje prvni extrakce po uraze, ani jsem nevedela ze zub je spatny. Praskl ni koren a udělal se velky zanet. Na pohotovost to mam 50km :D a jsem fakt strasnej srab ohledně zubaře. Staci mi ho slyset byť jen v mobilu a uz se pomalu sunu k zemi :,( :mrgreen: strasil me suchym luzkem ale to se dela 3 dny po zakroku ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:26
@dickys píše:
Je to normální, ta tkáň je hodně křehká a snadno se poraní. Než se to zatáhne úplně záleží na velikosti díry, většinou za 2-3 měsíce už není nic vidět.

Dekuji za odpověď. Jsem strašně vyplasena :mrgreen: prvni zakrok u zubare, ani plombu nemám. 14 dni v pohodě a ted to „zlobi“

smajlik345
Kecalka 488 příspěvků 11.08.18 20:34
@Anonymní píše:
Dekuji za odpověď. Jsem strašně vyplasena :mrgreen: prvni zakrok u zubare, ani plombu nemám. 14 dni v pohodě a ted to „zlobi“

mě krvacel měsíc po zákroku, ale po špatném zákroku kdy ho musel druhý chirurg opravovat. Jinak doporučují najít zubaře kterého se nebudeš bát a chodit pravidelně. Já si takového našla ale až poté kdy jsem se vzbudila a neotevřela jsem oko to mě pořadně nakoplo a začla jsem problém řešit. Řešim zuby už půl roku a ještě mám daleko do konce řešení

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:41
@smajlik345 píše:
mě krvacel měsíc po zákroku, ale po špatném zákroku kdy ho musel druhý chirurg opravovat. Jinak doporučují najít zubaře kterého se nebudeš bát a chodit pravidelně. Já si takového našla ale až poté kdy jsem se vzbudila a neotevřela jsem oko to mě pořadně nakoplo a začla jsem problém řešit. Řešim zuby už půl roku a ještě mám daleko do konce řešení

Ja mam strach diky předešlé zubarce. Tento je super ale strach furt je. Zub byl vytrhnut po uraze. Nebolel, nebyl citlivý a zjistilo se to na rtg na preventivce :) mel zlomeny koren se zanetem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >