Reklama

Krev 2 týdny po extrakci sedmičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:13
Krev 2 týdny po extrakci?

Ahoj, mam menší dotaz.. Jsem 14 dnu po vytržení sedmičky. Mam tam celkem diru, z poloviny se uz tedy zatahla ale saha cca 3mn pod dáseň. Nijak me to nebolelo ani prášky jsem neuzivala :lol:
Rano jsem jedla chleba a omylem na to hodne kousla, všimla jsem si ze to trochu boli a pak to i trochu krvacelo. Ted pri čištění jsem se do toho asi zase nejak bouchla a zase to trochu boli a krvaci. Je tohle normální stav po takové době? Za jak dlouho se rána zaceli celá? Uz ne nebaví z toho dostavat judlo :mrgreen:

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 11.08.18 20:21

Je to normální, ta tkáň je hodně křehká a snadno se poraní. Než se to zatáhne úplně záleží na velikosti díry, většinou za 2-3 měsíce už není nic vidět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:24
Dodatek

Pro rypalky. Je to moje prvni extrakce po uraze, ani jsem nevedela ze zub je spatny. Praskl ni koren a udělal se velky zanet. Na pohotovost to mam 50km :D a jsem fakt strasnej srab ohledně zubaře. Staci mi ho slyset byť jen v mobilu a uz se pomalu sunu k zemi :,( :mrgreen: strasil me suchym luzkem ale to se dela 3 dny po zakroku ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:26
@dickys píše:
Je to normální, ta tkáň je hodně křehká a snadno se poraní. Než se to zatáhne úplně záleží na velikosti díry, většinou za 2-3 měsíce už není nic vidět.

Dekuji za odpověď. Jsem strašně vyplasena :mrgreen: prvni zakrok u zubare, ani plombu nemám. 14 dni v pohodě a ted to „zlobi“

smajlik345
Kecalka 412 příspěvků 11.08.18 20:34
@Anonymní píše:
Dekuji za odpověď. Jsem strašně vyplasena :mrgreen: prvni zakrok u zubare, ani plombu nemám. 14 dni v pohodě a ted to „zlobi“

mě krvacel měsíc po zákroku, ale po špatném zákroku kdy ho musel druhý chirurg opravovat. Jinak doporučují najít zubaře kterého se nebudeš bát a chodit pravidelně. Já si takového našla ale až poté kdy jsem se vzbudila a neotevřela jsem oko to mě pořadně nakoplo a začla jsem problém řešit. Řešim zuby už půl roku a ještě mám daleko do konce řešení

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:41
@smajlik345 píše:
mě krvacel měsíc po zákroku, ale po špatném zákroku kdy ho musel druhý chirurg opravovat. Jinak doporučují najít zubaře kterého se nebudeš bát a chodit pravidelně. Já si takového našla ale až poté kdy jsem se vzbudila a neotevřela jsem oko to mě pořadně nakoplo a začla jsem problém řešit. Řešim zuby už půl roku a ještě mám daleko do konce řešení

Ja mam strach diky předešlé zubarce. Tento je super ale strach furt je. Zub byl vytrhnut po uraze. Nebolel, nebyl citlivý a zjistilo se to na rtg na preventivce :) mel zlomeny koren se zanetem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >