Krev ve stolici a průjem

387
20.7.13 00:56

Krev ve stolici a prujem

Ahoj poradte co delat. Malej ma uz dva dni prujem takove tmaveji zelene barvy a obcas lehka primes krve. Ted se zacali objevovat i bolesti briska a teplota. Budi ho to i v noci tak co dve hodiny. Je mu 22 mesicu a k piti mu davam jen caj, vodu a trosku coli a k jidlu jen trochu rohliku nebo piskutky. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7566
20.7.13 01:03

Ty jo, to už bych asi kontaktovala doktora 8o

Zkus zavolat do Motola na dětskou pohotovost - jsou tam ve dne v noci…
22 44 33 654 třeba poradí :nevim:

Hodně štěstí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2214
20.7.13 01:22

To jsi docela v klidu :o nenapadlo tě, že krev ve stolici je jaksi navíc :think:
Nwm co ti poradá ted v Motole asi se budou divit. že to řešíš právě teď když už máte problémy 2 dny nicméně ráno bych se vypravila k odborníkům

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
20.7.13 07:03

Nevím jak to je z pohledu dětí, ale z pohledu dospělého by bylo taky celkem možné, že jde o nějakou potravinovou alergii…já to tak mám z mléka…žluník a potažmo slinivka posílají víc žluči, proto ta zelená barva a průjem a krev je s tím taky spojená. Může to být taky poraněním střeva či konečníku z průjmu. Ale jak říkám, to je teorie pro dospělé. Měl někdy hlen ve stolici? Třeba je to něco infekčního z těch veder…rozhodně bych šla k lékaři už kvůli riziku dehydratace a vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
20.7.13 07:05

Taky nechápu, proč jste nešli už dávno k doktorovi a řešíš to tady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
20.7.13 07:05

Taky nechápu, proč jste nešli už dávno k doktorovi a řešíš to tady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29567
20.7.13 07:06

Syn měl krev ve stolici, když měl střevní infekci - nebyly to rotaviry ani nic tak vážného, co by krev ve stolici mohla znamenat..
Ale sranda to není, jela bych okamžitě na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4331
20.7.13 07:20

Ahoj!
Tak malej měl krev ve stolici po UM. Vyměnili jsme ho a spravilo se to. Takže
u nás to byla asi nějaká alergie na druh mlíčka.
Nechci být nějak nepříjemná, ale měla´s to řešit opravdu hned minimálně
konzultací vašeho pediatra po telefonu.
Jinak by možná mohlo jít i o nějakej zánět :think:.
Písni pak, jak jste na tom a co se zjistilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
20.7.13 07:26

Ted nevím jestli se nepletu ale mužou to být znamky dehydratace. Dej vědět jak to dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
20.7.13 08:01

@zdenik1988 tmavě zelená s příměsí krve u nás znamenala alergii ABMK, ty bolesti bříška a pod by tomu odpovídali - nasaď bezmléčnou dietu a co nejdřív k dr. Může být potravinová alergie, ambk, laktóza nebo i lepek. Ale taky může mít cokoliv jiného, s návštěvou dr bych neváhala ani minutu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
20.7.13 08:22

Předpokládám, že už jsi teď po návštěvě mudr.,.. :think: jestli ne, tak okamžitě nasaď bezmléčnou dietu. piškoty, den starý rohlíky, hov. vývar, rýži s mrkví, klasické tlusté tyčinky, tu sůl odrol. a před každým jídlem dej lžičku rýžovomrkvového odvaru-prodávají i v lékárně. a hodně dávej pít. může to být jen z toho horka, ale když už si stěžuje na bolest bříška bude to nejspíš salmonela.-stačí jen třeba špatně umyté prkénko, nůž a pak s tím nakrájet ovoce,zeleninu.nebo třeba kuřecí maso vařené míň jak hodinu, teď vo létě je lepšívařit dýl a nebo jestli nemáte kočky.

• Citovat
  • Upravit
1606
20.7.13 09:13

@zdenik1988 a co horecky nema? Kdyby jo, mohla by to byt salmonela, nebo ja kdyz mela krvave prujmy, tak jsem mela ted nevim jak se to jmenovalo, ale bacila ve strevech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
20.7.13 10:22

U nás to byla kampilobakterie. Má to stejný příznaky a skončily jsme na týden na infekčním. Naštěstí bez kapaček ale i tak to byla síla. Dodnes nevím z čeho to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12757
20.7.13 10:38

Můj syn to měl taky když mu byli 2 roky a byla z toho Salmonela, dostal antibiotika a za 3 dny byl v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
20.7.13 10:52

Holky diky za reakce. Ja mam zkusenost od sebe ze krev ve stoli cpokud jsou to jen zilky doktori nejak neresi. Radeji jsem ale jela na pohotovost a skutecne to vypada jen na strevni chripku nebo neco takoveho. Maly se jinak choval jako by nic. Normalne lita a nedava znat nejakou nemoc. Tak proto jsem to moc neresila:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama