Křivá záda mimi fyzio Praha

23
8.7.20 09:37

křivá záda mimi fyzio Praha

Ahoj,
mám 4 měsíční mimi a všimla jsem si, že má trochu křivou páteř, hlavně nahoře. Asi jsme ji v prvních měsících nosili pořád na stejné ruce :( Doktoř říkal, že to je ještě v normě, že každý jsme trochu asymetrický. Ale mě se moc nelíbí, že by se s tím křivením začalo už tak brzo, tak bych s ní chtěla jít na fyzioterapii. Máte někdo pls tip na dobrou fyzioterapii pro děti v Praze? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8470
8.7.20 09:48

Jsem hrozně spokojená s Magdou Peškovou v Therapy Point v Dejvicích. Jinak na jedné ruce nosím taky a dítě křivá záda nemá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1304
8.7.20 10:20

Chodila jsem s oběma dětmi k paní Růžičkové, má ordinaci v rodinném domě v Bohnicích. Mám dojem, že pediatři menší odchylky ve vývoji moc neřeší. Všechny rehabilitace jsem platila sama. Teď jsem šla u dcery cestou rehabilitačního lékaře a pojišťovny a údajně skvělá lékařka mi řekla, že se to srovná samo. Takže to zase budu platit :? U syna jsem sice poukaz na rehabilitaci dostala, ale pro změnu jsme se dostali k úplně nemožné ženské, co mu dává cviky úplně na ***** :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8470
8.7.20 10:26
@barbuchablond píše:
Chodila jsem s oběma dětmi k paní Růžičkové, má ordinaci v rodinném domě v Bohnicích. Mám dojem, že pediatři menší odchylky ve vývoji moc neřeší. Všechny rehabilitace jsem platila sama. Teď jsem šla u dcery cestou rehabilitačního lékaře a pojišťovny a údajně skvělá lékařka mi řekla, že se to srovná samo. Takže to zase budu platit :? U syna jsem sice poukaz na rehabilitaci dostala, ale pro změnu jsme se dostali k úplně nemožné ženské, co mu dává cviky úplně na ***** :(

Jj, mezi fyzio jsou velké rozdíly. U nás je to zas naopak, dcera je kvůli poloze KP v péči ortodoktorky a fyzioterapeutů prakticky od narození a já z toho umírám. Každý na ní vidí chyby, které by se asi srovnaly i samy. Cvičit s ní mi nevadí, ale původní tři fyzioterapeuti navrhovali každý něco jiného, dva šli dokonce přímo proti sobě :roll: Orto doktorka zas hned napařila dvouměsíčímu neurologicky zdravému miminu vojtovku. Nakonec jsem udělala terno s tím Therapy pointem, kde fyzio vyhodnotila vojtovku jako zbytečnou, a děláme jednoduchý cviky na posílení toho, co je fakt potřeba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1977
8.7.20 10:52

@Pisni6ka nevim jestli je dobra, ale chodime k Dr. Masarikove v Plananske v Malesicich. Vsechny rehabilitacni tam jsou moc prima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
8.7.20 12:15

@Ba-stet Díky, akorát Dejvice mám dost z ruky, dívala jsem se, že jsou i v Horních Počernicích, tak možná zkusím tam, snad i tam bude někdo dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8470
8.7.20 13:59

@Pisni6ka Třeba ještě někdo poradí někoho, kdo bude pro Tebe blíž. Já z nám TP jen tu jednu fyzio, tak nemůžu radit, jak jsou na tom ostatní (ale ráda bych věřila, že dobře).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.20 16:57

Chodime do Revitea v Poliklinice Budejovicka. Jsem tam moc spokojena, nebagatelizuji, ale ani hned netlaci do Vojtovky. Pokud vidi problem lekar na vstupni prohlidce, hradi to pojistovna. Priplaci se pak pouze prodlouzena hodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama