Krvácení 2.den po KET

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
22.5.22 16:19

Krvaceni 2.den po KET

Zdravim všechny😊,
Mám trochu obavy, tak bych byla ráda, kdyby mi některá poradila🙏.V pátek jsem byla na prvnim KETU a dnes mě začalo pobolivat břicho a začla jsem trochu krvácet😕.Tak si myslím, že to nedopadlo. Prvni IVF jsem měla neúspěšně a zbyl mi z toho jeden mrazacek, který mi daly v pátek…
Máte některá stejnou zkušenost?
Děkuju🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3317
22.5.22 16:39

@Foxina89 a kdy ti mi prijit MS? To je divny, takhle brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.5.22 16:40

@DandátkoP až za 3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
22.5.22 19:43

@Foxina89 a spinis, nebo vyloženě krvacis?
Spineni nemusi byt vubec spatne znameni, vse je tam prokrvene, mohla prasknout nejaka zilka, pripadne dochazi k uhnizdovani. Me Dr. dokonce rikala, ze ten 2-5 den slabe krvaci, ci spini az 40% zen, nebo tak nejak.

Drzim pesti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.5.22 19:57

@Adela.92 špinění to není. Krvacim a bolí mě podbřišek🥺…Spíš si myslím, že to je MS.Taky jsem to četla, že to může tím být, ale když mě bolí to břicho ještě, tak mě to moc neuklidnuje. Doufam, že to tak není a taky si říkám, že je brzy, ale kdo ví..
Moc dekuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
22.5.22 20:07

@Foxina89 hele je to divny teda, takhle brzo, ale bohuzel to teda vypada na MS, normalni to neni. Jak vysoky beres davky progesteronu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.5.22 20:17

@DandátkoP teď mi nedaly žádné prášky. Taky jsem koukala, ale p. doktorka říkala, že není nic potřeba. Kdyz mám vše v pořádku🤷🏻‍♀️ Nevím o tom ještě dost, ale čekala jsem něco, ale nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
22.5.22 20:19

@Foxina89 do jakyho chodis centra? V zivote jsem neslysela, ze by nekdo nedostal progesteron alespon v malych davkach. 8o Vzdyt je potreba zavadet uz pred transferem - zavadi se tolik dnu, jak je stary embryo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.5.22 20:25

@DandátkoP jezdím k Apolinari.Pri prvním IVF mi ho daly.To jsem brala a teď přitom KET prostě nic😳.Embryo bylo staré 32 dní, když mi ho zaváděly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
22.5.22 20:33

@Foxina89 32 dní urcite ne. To asi myslis od odberu nee? Embrya se zavadeji max 6 denni, vetsinou 5 denni a nekdy i mladsi. Jinak se mrazí.

Jako nechci kecat, ja prosla 3 centrama, taky neni problem u me a progesteron jsem dostala vzdy, naopak u 7. pokusu jeste vic nez driv. Troufam si i rict, ze mam nacteno dost a i holky co pisou tady, fakt jsem necetla, ze by nekdo nedostal progesteron. Pri IUI asi bejt nemusi, ale pri KETu si myslim, ze je to dost zasadni. Moc tomu nerozumim, u apolinare by meli vedet, co delaj. :think:

Najdi si diskuzi KET 2019, 2020, 2021 - a zeptej se holek zde, urcite ti na to nekdo odpovi, nektery holky jsou dost zabehly a jsou tam i holky, co chodej k apolinari. :) me se to proste nezda.

Progesteron i ma pomoct zvysit sance prave tim, ze dokaze alespon trochu zdrzet MS, nekdo ji ani nedostane vubec a tim pomaha tomu embryu se uhnizdit, ms ho nesmete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.5.22 20:39

@DandátkoP Ano myslím od odběru promiň špatně jsem se vyjádřila🙈..Mela jsem ho zamrazene.
Já jsem teprve v začátcích no, ale taky mi to přijde divné. Ze mi nic nedaly.Ja doufala také, že u Apolináře vědí, ale teď začínám maličko pochybovat😕
Děkuju za doporučení určitě se hned podívám a napíšu tam🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat