Reklama

Které registry ověřit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korculalala
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 25.03.18 15:49
Které registry ověřit

Ahoj holky, vím že se tu pár holek vyzná v bankovních registrech, chtěla bych se zeptat na návzvy registrů ze kterých si mohu vyžádat výpis. Jde o partnera, před několika lety doplatil velkou exekuci kvůli matce a čekáme až dojde k výmazům abychom zkusili žádost o hypo.
Solus už má tři roky čistý ale nerada bych, aby mu u banky kde budeme žádat spadla bonita v případě, že bude vedený ještě v jiných registrech. Děkuji

Reklama

Reakce:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 25.03.18 16:01

Klikni na kolikmam.cz a tam si nechate vyjet vypisy z bankovniho i nebank. registru. Oba dohromady jsou levnější. Je to spolehlivý, sama jsem si společný vypis objednala.
A pak ten Solus, ale ten máte

Korculalala
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 25.03.18 16:55
@Máca-Míša píše:
Klikni na kolikmam.cz a tam si nechate vyjet vypisy z bankovniho i nebank. registru. Oba dohromady jsou levnější. Je to spolehlivý, sama jsem si společný vypis objednala.
A pak ten Solus, ale ten máte

Super, presne tohle jsem potřebovala vedet, vědět díky moc! :palec: :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >