Které z těchto jmen je nejhezčí?

Klopotkova
6.12.20 16:40

Které z těchto jmen je nejhezčí?

Zdravím.
Budu ráda za váš názor. Které z těchto jmen vám přijde nejhezčí? Pokud se vám nelíbí žádné, tak to taky napište.
Izabela, Elena, Sandra, Tereza, Gabriela.
Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
6.12.20 16:42

Js mam holcicku Sandru :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2249
6.12.20 16:50

Elena.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15419
6.12.20 16:50

Mě se libi v tomto pořadí Elena, Izabela, Gabriela, Tereza, Sandra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4043
6.12.20 16:50

Z téhle nabídky se mi nejvíc líbí Elena :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3928
6.12.20 16:50

Moje pořadí by bylo Elena, Gabriela, Sandra, Tereza, izabela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
6.12.20 16:51

Za 14 dní jdu na velký screen, jestli se potvrdí holčička, bude to Izabela, je to můj favorit už řadu let a první dítě mám chlapečka :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4225
6.12.20 16:51
@Klopotkova píše:
Zdravím.
Budu ráda za váš názor. Které z těchto jmen vám přijde nejhezčí? Pokud se vám nelíbí žádné, tak to taky napište.
Izabela, Elena, Sandra, Tereza, Gabriela.
Děkuji.

Mám Izabellku :srdce: Nad Elenkou jsem přemýšlela jako druhátko, kdyby to byla holčička, ale bylo poměrně dost oblíbené, před 4 lety. Gabriela mám syna, ale holčičí varianta se mi až tak nelíbí. Sandra je hezké. Terezu mám nevlastní dceru a je v TOP 10, což jsem nechtěla :mrgreen: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1615
6.12.20 16:53

Jasná Terezka :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6275
6.12.20 16:55

Dvě z těchto jmen jsem dala svým dceram, konkrétně Terezu a Gabrielu. Takže u mě je to jasné :) zbytek se mi nelíbí. U Izabely za to může jedna nafoukaná známá, Elena se mi pojí s Upirimi deníky, které jsem nějak nikdy nepochopila. Sandra mi nezní :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4071
6.12.20 17:00

Izabela jako Izzi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.20 17:02

Jedině Tereza. Iza a Gábina se mi vysloveně nelíbí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.20 17:03

@Klopotkova budeš chovat? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
6.12.20 17:04

@Klopotkova
Z těch vypsaných Tereza a pak ještě Gabriela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.20 17:04

@Klopotkova Sandra. Hezké jsou všechny, Elen bych dala spíš v tomto tvaru a Gabrielu bych nedala kvůli zdrobněliny Gábina.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková