Kvalitní akvarijní rybky - kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alena07
Nováček 5 příspěvků 23.09.18 16:11
Kvalitní akvarijní rybky - kde koupit?

Zdravím! :mavam:

Ráda bych se tu zeptala, zda-li nevíte o nějakém zverimexu v Praze, kde bych mohla koupit kvalitní a zdravé akvarijní rybky nejlépe živorodky? Chovám živorodky již několik let a už jsem přišla na to, že rybičky z některých obchodů mi třeba do měsíce uhynou. Například mám špatné zkušenosti s obchodem na Ládví.

Nevíte o něčem dobrém?

Děkuji!

• Alena :kytka:
Reakce:
ElucaK
Kecalka 234 příspěvků 23.09.18 16:21

Ja bych mrkla na rybicky.net a nasla si primo nejakeho chovatele a nebo nejblizsi vystavu/burzu a tam nakoupila. Osvedcilo se mi to nejvice ;)

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 23.09.18 16:30

rozhodně chovatel, v akvaristikách nedodržují karanténu, tam bych se bála, že rybky dlouho nevydrží

HanHa
Závislačka 2710 příspěvků 23.09.18 16:35

Braník zverimex, určitě lepší než burza - z vlastních bohatých zkušeností. Mají tam velký výběr, jsou vyhlášení široko daleko a fakt vědí :)

Alena07
Nováček 5 příspěvků 23.09.18 17:41

Děkuju vám všem za rady. Určitě na té karanténě něco bude, to souhlasím. Rybicky.net jsem ještě nezkusila, tak je asi na čase na to mrknout. Taky se sjedu podívat se do toho Braník zverimexu. Díky! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >