Můžou mít dva psi stejné číslo tetování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zetmi
Kecalka 157 příspěvků 21.09.18 17:18
Můžou mít dva psi stejné číslo tetování?

Mám takový dotaz při kontrole zápisu národním registru jsem při zadání tetování našeho psa zjistila že stejné číslo má jiný pes který se pohřešuje. Zarazilo mě to číslo je možné aby ji mělo více psů nebo se někde stala chyba? :nevim: :?

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12871 příspěvků 21.09.18 17:44

Pochybuju, to by jinak ten registr nemusel být, pokud by měli stejná čísla.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10842 příspěvků 21.09.18 18:04

No číslo tetování by mělo souhlasit s číslem zápisu do plemenne knihy a to se přiděluje individuálně. Takže by se to nemělo stát. Ale pokud někdo nechá tetovat psa bez pp, tak netuším jak se pak to číslo vybere. Tak možná takto by to šlo. Ale musela by to byt sakra náhoda

Zetmi
Kecalka 157 příspěvků 21.09.18 18:15

@Tichošlápek tak já nevím no máme psa s PP a PP by mělo být číslo uvedeno správně, ne? :nevim:

Fjodorka
Extra třída :D 11254 příspěvků 21.09.18 18:19

U stejného plemene to nejde.

Zetmi
Kecalka 157 příspěvků 21.09.18 18:26

@Fjodorka my máme ohaře a ten druhý by měl být německý ovčák

větvička1
Povídálka 18 příspěvků 21.09.18 18:39

@Zetmi Pokud je to jiné plemeno, tak to je možné. U jednoho plemene by se to nikdy stát nemělo.

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 21.09.18 18:42
@Zetmi píše:
Mám takový dotaz při kontrole zápisu národním registru jsem při zadání tetování našeho psa zjistila že stejné číslo má jiný pes který se pohřešuje. Zarazilo mě to číslo je možné aby ji mělo více psů nebo se někde stala chyba? :nevim: :?

Příspěvek upraven 21.09.18 v 20:39

Fjodorka
Extra třída :D 11254 příspěvků 21.09.18 18:44
@Zetmi píše:
@Fjodorka my máme ohaře a ten druhý by měl být německý ovčák

Tak tím se to vysvětluje.

Zetmi
Kecalka 157 příspěvků 21.09.18 19:03

Díky byla jsem z toho trochu vyvalená když sem to viděla a myslela jsem že je to blbost :D :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >