Reklama

Kvalitní ovocné čaje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zwetta
Kecalka 401 příspěvků 6 inzerátů 27.12.17 12:33
Kvalitní ovocné čaje

Zdravím, chci se zeptat, ráda bych si koupila nějaké kvalitnější porcované ovocné čaje (bez přidaných aromat atd.). Poradíte někdo značku? Co třeba takový Ahmad Tea? ;)

Reklama

Reakce:

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 27.12.17 12:36

@Zwetta Ahmad je dobrý nebo Biogena nebo i čaje od Apotheke jsou kvalitní

NikysekR
Extra třída :D 10300 příspěvků 3 inzeráty 27.12.17 12:38

Biogena jsou vynikající čaje ;)

Zwetta
Kecalka 401 příspěvků 6 inzerátů 27.12.17 12:44

A u značky Biogena a těch dalších zmiňovaných teda nejsou ty zbytečnosti jako různé přidané aromata a tak pod.? Jo a ještě jedna připomínka, jsem těhotná, ale to by asi u těchto čajů vadit nemělo, spíš naopak.. :)

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 27.12.17 12:46

Zkus se kouknout na manutea.cz

pet p
Stálice 77 příspěvků 27.12.17 15:12

Mně přijdou ok čaje z drogerie dm značky dm bio, mají rozumné složení a jsou v bio kvalitě. Jinak v těhotenství bych se nebála ani čistého šípkového, kopřivového a lipového čaje.

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 27.12.17 16:19
lucika.k

Biogena čaje jsou výborný

Zwetta
Kecalka 401 příspěvků 6 inzerátů 27.12.17 16:45

Díky všem :kytka:

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 27.12.17 21:44

@Zwetta Dostala jsem od známé dárkové balení ovocno-bylinných čajů Santéé. Vzhledem k tomu, že to prodávají tady v bylinkách, tak bych řekla, že budou kvalitní. Pak zmíněná Biogena nebo třeba Grešík.

Zwetta
Kecalka 401 příspěvků 6 inzerátů 28.12.17 12:26

@Aries6 :palec: děkuji

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 28.12.17 12:31
@Zwetta píše:
@Aries6 :palec: děkuji

Já se u ovocných čajů (piju je málo) vyhýbám ibišku ve složení. Když už, tak ať není napsaný na prvním nebo druhém místě. Čaje jsou pak strašně kyselý. Ty zmíněné od Santee, tak tam je 6 druhů a 3 pohoda a 3 nic moc.
Jinak aromata jsou všude, akorát někde umělá, někde přírodní. A vím, že byla nějaká kauza kolem ovocných čajů, že obsahovaly nějaké chemikálie (asi pocházely z pěstování toho ovoce) a to se ve složení nenajde. Už nevím přesně, o jaké čaje šlo, ale vím, že to byla nějaká značka, která je braná za lepší.

Zwetta
Kecalka 401 příspěvků 6 inzerátů 28.12.17 18:32

@Aries6
Já bych právě ráda dala přednost těm čajům, které obsahují ta přírodní aromata, otázka je, jak člověk zjistí, které čaje to jsou.. :) A na tom ibišku něco bude.. :think:

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 28.12.17 18:42
@Zwetta píše:
@Aries6
Já bych právě ráda dala přednost těm čajům, které obsahují ta přírodní aromata, otázka je, jak člověk zjistí, které čaje to jsou.. :) A na tom ibišku něco bude.. :think:

Jdi po tom, co se prodává ve zdravé výživě nebo v lékárnách a nezbyde ti, než věřit etiketám. Myslím si, že jistotu by mohly dát sypané čaje.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >