Kniha o výživě - znáte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 09.12.17 09:11
Kniha o výživě - znáte?

Dobré ráno, mám prosbu. Švagrová shání knihu a neví, jak se přesně jmenovala - něco o batoleti a zdravé výživě. Je to kuchařka, jsou v tom i recepty..Máte tušení, která by to mohla být? Chtěla jsem ji dto dát k Vánocům. Děkuji za tipy! :kytka:

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6375 příspěvků 37 inzerátů 09.12.17 09:42

@reinkarnace
Nasla jsem tyto https://knihy.heureka.cz/f:q:Batole/

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9155 příspěvků 09.12.17 09:51

Mam tyto. Více varim podle te od Kejvalové, ale ta druha ma spíše zdravější recepty ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama