Přírodní lokální kosmetika vs. umělá kosmetika z drogerek

2174
3.10.17 08:38

Přírodní zde vyráběná kosmetika vs. umělá kosmetika z drogerek

Zdravím mamky,

zajímalo by mne čemu vy dáváte přednost? :)
Je to spíš i takové informační pro mne jelikož se chystám na eshop zařadit právě přírodní kosmetiku vyráběnou na slovensku. Tak jestli to má vůbec nějaký smysl.

Děkujííí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11690
3.10.17 08:42

@Luciet2
Já už kupuji pro sebe a pro děti pouze přírodní kosmetiku, manžel se přesvědčit nedal, je mu to šumák. :) Nejraději mám to nejjednodušší, přírodní oleje, bambucké máslo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
3.10.17 08:43

Ja uz jedu v prirodni kosmetice nekolik let. Nicmene nakupuji jen v eshopech, ktere jsou na prirodni kosmetiku zamerene celkove. Maji lepsi prehled o tom, co opravdu prirodni je a celkove lepsi sortiment.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
3.10.17 08:44

Mne je to úplně fuk 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2174
3.10.17 08:45

@tartaletka ano to chápu, právě od techto eshopů budu mít produkty :) Děkuji za informace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
3.10.17 08:46

@tartaletka
To je pravda, třeba na biooo.cz je super ten jejich graf a detailní složení, že člověk hned vidí z kolika procent je ten daný produkt skutečně přírodní. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
3.10.17 08:47
@Tichošlápek píše:
Mne je to úplně fuk 8)

Teda, že se nestydíš!!! :lol: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6342
3.10.17 09:39

Já přírodní kosmetiku používám ráda, po zahození klasických sprchových gelů mi přestala šupinatět a praskat kůže, ale na druhou stranu jako celkem silný alergik moc neexperimentuji a používám jednu značku, dokud mi vyhovuje, když se objeví problémy teprve potom zase experimentuju než najdu další, co vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
3.10.17 09:48

Já s dětmi kupuji přírodní kosmetiku, používám již jen tu přírodní. Manžela jsem ještě nepřesvědčila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46365
3.10.17 10:09

Já třeba na vlasy přírodní šampon bez parabenů a střídám s propolisovým a paráda. Kokosový olej, mandlový olej, měsíčková mast.
A vyrábím si vlastní ústní vodu, ta je top. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24843
3.10.17 10:20
@aiwwa píše:
Já třeba na vlasy přírodní šampon bez parabenů a střídám s propolisovým a paráda. Kokosový olej, mandlový olej, měsíčková mast.
Avyrábím si vlastní ústní vodu, ta je top. :lol:

jak, dáš se recept?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46365
3.10.17 10:28
@pe-terka píše:
jak, dáš se recept?

velmi jednoduché, vezmi 20 ks hřebíčku, 1 celou skořici, asi dvacet listů šalvěje, stejné množství máty, nacpat do sklenice a zalít půl litrem lihu, nechat aspoň týden, lépe 2 týdny louhovat v pokojové teplotě, lepší nechat ve tmě. Přecedit a před vyplachováním ředím asi tak 1:5 až 1:10 vodou, ale vždy si naředím do kelímku jen na to aktuální vypláchnutí. Když mě bolí dáseň, tak ředím 1:1 a dávám přímo na bolavé místo.
Jinak bylinky se tam určitě dají dát i jiné, mě voní tahle kombinace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46365
3.10.17 10:30
@aiwwa píše:
velmi jednoduché, vezmi 20 ks hřebíčku, 1 celou skořici, asi dvacet listů šalvěje, stejné množství máty, nacpat do sklenice a zalít půl litrem lihu, nechat aspoň týden, lépe 2 týdny louhovat v pokojové teplotě, lepší nechat ve tmě. Přecedit a před vyplachováním ředím asi tak 1:5 až 1:10 vodou, ale vždy si naředím do kelímku jen na to aktuální vypláchnutí. Když mě bolí dáseň, tak ředím 1:1 a dávám přímo na bolavé místo.
Jinak bylinky se tam určitě dají dát i jiné, mě voní tahle kombinace.

dá se přidat levandule, ale já jsem ji neměla, tak jsem dělala tuhle kombinaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22797
3.10.17 11:46

Já se z finančních důvodů zaměřuju na Alverde v DM. Ale hlavně čím méně, tím lépe. Dekorativní mám teda takovou tu klasiku, ale maluju se 1× za měsíc 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24843
3.10.17 13:59

@aiwwa děkuju :kytka: Všechno mám na zahrádce, kromě lihu a hřebíčku teda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu