Láhev s brčkem od Nuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 20.04.10 14:04
Láhev s brčkem od Nuby

Máte zkušenosti s touto lahví? Neteče? My teď máme láhev s brčkem od Baby love z Dm a chtěla bych vyzkoušet i jiný druh. Nebo jakou jinou lahvičku s brčkem používáte? Ale hlavně, aby to neteklo. Díky.

Reakce:
zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 20.04.10 14:13

Mám zkušenost s oběma - z DM i od Nuby. Nuby je sice dražší, ale dá se k ní dokoupit náhradní brčka. Ta jsou ale téměř za stejnou cenu jako láhev z DM, ale pro mně je tak nějak příjemnější nevyhazovat celou láhev, když už je brčko totálně zanesené, ale pouze brčko a dokoupit nové.
Neteče ani jedna, a myslím, že ta od Nuby je asi o něco větší a líp se drží v ruce…

fidla
Kecalka 469 příspěvků 20.04.10 14:13

Canpol s brckem, z DM, nam netece-ale byla tu nedavno diskuse a nekomu tekla, jinymu ne :think: Mame uz druhou a dobry :-D

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 23.04.10 23:22

Mně ta Canpol tekla, ale bylo to tím, že jsem „blondýna“, ona má „výlisek“ na brčku, které se musí protahnout nahoru, což jsem pořádně neudělala a vytekla mi v tašce :D Ale drahý to spravil a od té doby spokojenost, fakt jinou nechci, je velká, levná, až doslouží, půjde a koupí se nová. Jinak třeba ani Tommee Tippee neteče, ale ta cena..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >