Láhev s brčkem od Nuby

226
20.4.10 14:04

Láhev s brčkem od Nuby

Máte zkušenosti s touto lahví? Neteče? My teď máme láhev s brčkem od Baby love z Dm a chtěla bych vyzkoušet i jiný druh. Nebo jakou jinou lahvičku s brčkem používáte? Ale hlavně, aby to neteklo. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
921
20.4.10 14:13

Mám zkušenost s oběma - z DM i od Nuby. Nuby je sice dražší, ale dá se k ní dokoupit náhradní brčka. Ta jsou ale téměř za stejnou cenu jako láhev z DM, ale pro mně je tak nějak příjemnější nevyhazovat celou láhev, když už je brčko totálně zanesené, ale pouze brčko a dokoupit nové.
Neteče ani jedna, a myslím, že ta od Nuby je asi o něco větší a líp se drží v ruce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
20.4.10 14:13

Canpol s brckem, z DM, nam netece-ale byla tu nedavno diskuse a nekomu tekla, jinymu ne :think: Mame uz druhou a dobry :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14500
23.4.10 23:22

Mně ta Canpol tekla, ale bylo to tím, že jsem „blondýna“, ona má „výlisek“ na brčku, které se musí protahnout nahoru, což jsem pořádně neudělala a vytekla mi v tašce :D Ale drahý to spravil a od té doby spokojenost, fakt jinou nechci, je velká, levná, až doslouží, půjde a koupí se nová. Jinak třeba ani Tommee Tippee neteče, ale ta cena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat