Reklama

Láhev s brčkem od Nuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 20.04.10 14:04
Láhev s brčkem od Nuby

Máte zkušenosti s touto lahví? Neteče? My teď máme láhev s brčkem od Baby love z Dm a chtěla bych vyzkoušet i jiný druh. Nebo jakou jinou lahvičku s brčkem používáte? Ale hlavně, aby to neteklo. Díky.

Reklama

Reakce:

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 20.04.10 14:13

Mám zkušenost s oběma - z DM i od Nuby. Nuby je sice dražší, ale dá se k ní dokoupit náhradní brčka. Ta jsou ale téměř za stejnou cenu jako láhev z DM, ale pro mně je tak nějak příjemnější nevyhazovat celou láhev, když už je brčko totálně zanesené, ale pouze brčko a dokoupit nové.
Neteče ani jedna, a myslím, že ta od Nuby je asi o něco větší a líp se drží v ruce…

fidla
Kecalka 468 příspěvků 20.04.10 14:13

Canpol s brckem, z DM, nam netece-ale byla tu nedavno diskuse a nekomu tekla, jinymu ne :think: Mame uz druhou a dobry :-D

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 23.04.10 23:22

Mně ta Canpol tekla, ale bylo to tím, že jsem „blondýna“, ona má „výlisek“ na brčku, které se musí protahnout nahoru, což jsem pořádně neudělala a vytekla mi v tašce :D Ale drahý to spravil a od té doby spokojenost, fakt jinou nechci, je velká, levná, až doslouží, půjde a koupí se nová. Jinak třeba ani Tommee Tippee neteče, ale ta cena..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >