Lázně s hlídáním dětí

Anonymní
2.7.20 17:48

Lázně s hlídáním dětí

Ahoj, dostala jsem poukaz na lázně se zády. Nevíte o nějakých, kam bych mohla sebou vzít 2 leté dítě a kde by měli hlídání, alespoň v době procedur? Bohužel nemám možnost mít na celý měsíc hlídání.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9314
2.7.20 17:56

U nás v Marianskych Lazni, koukni na projekt Coolnada, dělají animační programy pro děti. Ale teprve se to rozjíždí, tak těžko říct, jaké to bude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 18:00
@Kotatko03 píše:
U nás v Marianskych Lazni, koukni na projekt Coolnada, dělají animační programy pro děti. Ale teprve se to rozjíždí, tak těžko říct, jaké to bude :)

Super díky. Má to být i s hlídáním dětí, že je prostě budu mít sebou a v době procedury bude hlídání zajištěno? To by bylo super.

• Nahlásit
  • Citovat
9314
2.7.20 18:47
@Anonymní píše:
Super díky. Má to být i s hlídáním dětí, že je prostě budu mít sebou a v době procedury bude hlídání zajištěno? To by bylo super.

Koukni zde, více nevím: https://www.coolonada.cz/
kdybyste nakonec do ML jely a chtěly třeba zajít na kafčo, klidně se ozvi, mám 7m holčičku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30639
2.7.20 19:06

Podle mě ten program může využít samoplatce, ne ten, komu lázně napíše lékař a hradí je pojišťovna. Pokud by to šlo, kromě ceny animacniho programu je ještě nutné zdravému dítěti uhradit pobyt a stravu.

Taky jsem se po tom před léty pidila, ale nic takového neni standartem, teď jsem chtěla jet jako doprovod pětileté dcery a vzít s sebou zdravé mladší dítě, které opravdu nevydrzi měsíc u příbuzných, taky to nešlo. Žádný animační program v místě není a lázeňská školka zdravé dítě, navíc pod tři roky také vzít nemůže. Jednalo se mi taky jen o dobu, kdy bych doprovázela dceru na procedury.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama