Léčitel Vladimír Hakl - neplodnost

959
20.3.17 13:18

Léčitel Vladimír Hakl - neplodnost

Dobrý den dámy, chtěla bych se Vás zeptat, jestli nááááhodou nemáte některá čerstvou zkušenost s léčitelem na neplodnost - Vladimírem Haklem???
Máme jedno dítko a již přes 2 roky se snažíme o druhé a bohužl to nejde.. Zkusili jsme přirozené snažení, bylinky, změnu stravy, různá vyšetření v CAR, IUI, laparoskopii, hormonální léčbu endometriozy, IVF s ICSI, antikoncepce a snažení po jejím vysazení… Vše bez úspěchu :(

Na léčitelství jsem nikdy nevěřila, ale jak se říká topící se stébla chytá a vzhledem k tomu, že nám ho doporučili naši kamarádi, kteří se snažili o mimi 4 roky a nakonec zkusili tohoto léčitele a do měsíce našli dvě čárky..

Tak mě zajímá jestli s ním taky nemá někdo zkušenost.. Díky.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.3.17 14:47

Anonymně, osobní věci.

Čerstvou ne, ale z roku 2012.
7 měsíců snažení jsem nemohla otěhotnět, pak u něj dvě návštěvy po měsíci, další měsíc těhotná. Esi jeho přičiněním to nelze říci, ale rozhodně to nepovažuji za vyhozené peníze. Nebyla to nějaká darda, okolo 400 kč za jedno sezení.

Akorát se člověk musí připravit na to, že pán jen to velmi specifický a originální.
Léčí energii, nesahá, jen drží ruce u těla. Bylo to silné, musela jsem si sednout.

• Nahlásit
  • Citovat
959
20.3.17 20:33
@Anonymní píše:
Anonymně, osobní věci.

Čerstvou ne, ale z roku 2012.
7 měsíců snažení jsem nemohla otěhotnět, pak u něj dvě návštěvy po měsíci, další měsíc těhotná. Esi jeho přičiněním to nelze říci, ale rozhodně to nepovažuji za vyhozené peníze. Nebyla to nějaká darda, okolo 400 kč za jedno sezení.

Akorát se člověk musí připravit na to, že pán jen to velmi specifický a originální.
Léčí energii, nesahá, jen drží ruce u těla. Bylo to silné, musela jsem si sednout.

Děkuji moc za zkušenost.. A můžu se zeptat jestli tedy krom energie Vám poradil něco jiného, případně třeba řekl proč dle něho těhotenství nešlo? S penězmi počítám, snažíme se přes 2 roky, podstoupili jsme už snad vše včetně IVF, takže 400,– neni nic.. Četla jsem, že dává docela striktní rady ohledně stravy..?! A vy jste měla nějaký problém kvůli kterému jste nemohla otěhotnět nebo neznámý??? No uvidime, asi to zkusíme, stejně už moc možností nemáme a uvidíme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.17 20:42
@Nika Nut píše:
Děkuji moc za zkušenost.. A můžu se zeptat jestli tedy krom energie Vám poradil něco jiného, případně třeba řekl proč dle něho těhotenství nešlo? S penězmi počítám, snažíme se přes 2 roky, podstoupili jsme už snad vše včetně IVF, takže 400,– neni nic.. Četla jsem, že dává docela striktní rady ohledně stravy..?! A vy jste měla nějaký problém kvůli kterému jste nemohla otěhotnět nebo neznámý??? No uvidime, asi to zkusíme, stejně už moc možností nemáme a uvidíme..

Neměla jsem žádný problém, bylo ještě brzy, aby se nějaký začal řešit. Koupila jsem si nějaký přípravek, nevím přesně cot o bylo, něco bylinného, co tam měl. Ale moc jsem to nebrala. Ohledně stravy si nepamatuji, že by něco říkal :think:

• Nahlásit
  • Citovat
959
22.3.17 12:04
@Anonymní píše:
Neměla jsem žádný problém, bylo ještě brzy, aby se nějaký začal řešit. Koupila jsem si nějaký přípravek, nevím přesně cot o bylo, něco bylinného, co tam měl. Ale moc jsem to nebrala. Ohledně stravy si nepamatuji, že by něco říkal :think:

Jasny, Vy jste se vlastne snazili kratce.. No jo, tak proste uvidim, jen jsem si chtela udelat predem trochu obrazek.. Cetla jsem ve starych diskuzich o nem, ze krom te energie, kterou leci doporucuje nejist bile maso, mleko a mlecne vyrobky, rajcata a mrkev.. Kazdopadne diky za prispevky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 19:35

Ahoj, snazeni 2 roky skoro, jedna navsteva minuly mesic a ted uz mam dve carky na testu. Neskutecne ;) Jdete do toho urcite!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
27.4.17 17:32

@Nika Nut Odzkoušel jsi? odkud prosím je?

• Citovat
  • Upravit
Smazaný anonym
27.4.17 17:33

@Raciolka22222 ahoj, kolik to jedno sezení stálo?

• Citovat
  • Upravit
27.4.17 17:34
@ejbinka píše:
@Raciolka22222 ahoj, kolik to jedno sezení stálo?

400 kc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
27.4.17 17:35

@Raciolka22222 Děkuji

• Citovat
  • Upravit
754
17.5.17 12:58

@Nika Nut Ahoj chtěla jsem se jen zeptat, jestli jsi navštívila tohoto léčitele a pokud ano, jaké z něj máš dojmy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
14.7.17 08:37

@Jullinka9 Ano navštívila a dojmy hrozné.. Navíc se od jeho návštěvy nic nezměnilo, jen vyhozené peníze..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.7.17 08:38

@Nika Nut Škoda, děkujeme za informaci ;)

• Citovat
  • Upravit
959
14.7.17 08:59

@ejbinka Není za co.. „ordinuje“ v budově bývalého konzumu, takže když čekáte stojíte ve výloze, všude tam má nechutný bordel, sednout si na sedačku to snad raději ne, pak Vás pozve do kutlochu asi 2 na 1,5 metru, začne Vám tam vykládat naprostý šílenosti a u toho má ruku na Vašem břiše a pořád se ptá jestli už cítíte to teplo a jak Vám hýbe s dělohou.. necítila jsem nic.. Ani mě nenechal pořádně doříct čím jsme už prošli a jaký mám problém.. řekl co všechno nesmím jíst abych nebyla zneplodněná a já odešla s tím, že nevím co budu vůbec jíst.. Nicméně po tom vší co jsme prošli jsem si řekla, že to nějak dám.. Snažím se jet podle toho co mi řekl, ne tedy úplně strikně, protože bych začala hubnout a to fááákt nepotřebuji.. nicméně je to už 5 měsíců a těhotná nejsem a nyní nám začíná další koloběh IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.7.17 09:03

@Nika Nut :roll: Tak moc držím palečky. My máme příští pátek vstupní pohovor do gennetu a čeká nás další kolotoč vyšetření nanovo. :roll:

jaké potraviny ti vyloučil?

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama