Poradna duly
Jana Čurdová
DuantNefret píše:
Bouřka!!! A déšť jakej nepamatuju!!! Zní jak kroupy, ale kroupy to nejsou!!!Jestli Daník zase nestěhuje zeminu![]()
![]()
Já mám venku prádlo. ![]()
Daník spí.
![]()
laducho: jojo fotečka super to bych FIlíkovi takhle nenechala aby držel ale jsme krapet mladší
a asi by jí chudá neunesl
![]()
já se taky loučim jdu do péří.
dobru kecalky
Tak jsem shlídla „Oznamuje se láskám vašim“, v závěru jsem zaslzela a jdu spát. zítra vás snad dočtu ![]()
Snad usnu,když je ta bouřka ![]()
SAMOTKO-nemas chodit smirovat jinam
pak nestihas
Jdu si pro nejakou drogu,nebo chcipnu
Jo LADNUCHO ja mam v Prerove pribuzenstvo a kousek od Prerova v Domazelicich ![]()
Ladu - tak malá vypadá na té ruce jak maňásek
holky dobrou, sotva koukám…
![]()
Laky , tvoje fotky taky krásný, akorát si netroufáte na tu akrobacii jako u Laduchů
![]()
DuantNefret píše: Šam , vy tam máte stejný počasí jako v Praze?
No to nemáme, ale počítám, že to dorazí. A mám to ještě mokrý, ono mi to dnes už jednou zmoklo.
Holky, jdu vážně kojit a když na mě budete hodný, tak vám pak nafotím pár oblečků, co dostala Vendulka. ![]()
šam my jsme na tebe vždycky hodné!
stříkám mlíko a čtu.. a hledám na netu.. a koukám! a velká lahev je plná!
včera vyžahl 180! tak si říkám.. super spí až do rána! a on byl za 2 hodiny vzhůru!!!! smradík jeden!!! ![]()
Holky já se vážně picnu, naše slečna celý den v pohodě, na výletě řádila jak černá ruka a teď večer dostala ukrutnou horečku.
Po Panadolu jí to teda trochu kleslo, ale teď už má zas přes 39, kňourá, že ji bolí hlava a břicho, tak nevím, co s ní. Nejspíš to bude nějaká viróza, ale teď všude straší s meningitidou…
Tak nevím, jestli s ní uprostřed noci nepomažu do špitálu.
Co si o tom myslíte? Hlavně aby to nechytnul ještě prcek. Šam tak vidíš, všechno zlý je pro něco dobrý, ještě bychom ti dítka něčím nakazili.
Mací MMB je taky silná návykovka, co? Onehdá jsem tam sháněla JEN nějaká bodýska a co myslíš? Nakonec jsem u jedné paní objednala skoro za tisícovku. To se fakt nedalo jí to tam nechat, fůra kalhotek a mikinek Next a Cherokee, fakt bomba!
tak mrkejte tady je dává paní s bodýčkem! asi je koupím cena 280 kč + pošta…
http://img.mimibazar.cz/…22964108.jpg
Vy ste se fakt rozjely ![]()
Duant zrovna sem poslouchala, jestli fakt prsi nebo se mi to jen zda, ze neco tuka o okno, tak nezda ![]()