Legíny a kalhotky

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.5.22 22:34

Legíny a kalhotky

Ahoj holky, zajímá mě váš názor. Dřív jsem to neřešila, ale poslední dobou jsem si toho začala všímat a nevím. Oblíbila jsem si legíny a kraťasy z tenké látky, upnuté šaty, tenké sukně atd. No, ale problém je, že se pod tím prostě rýsují kalhotky, proste je tam ten obrys. Nosím úplně normální, žádný s nohavičkou nebo tak. Co si o tom myslíte vy, je to blbý? Tanga nosit nechci, jsou mi hrozně nepohodlný. A nevím, jestli to nevypadá blbě…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
19.5.22 22:36

Bezešvé kalhotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 22:39

@Alilali Ty jsem zkoušela, ale jsou mi nepohodlný, hrozně se zařezávají a rychle se vztahují :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
957
19.5.22 22:42

Tak asi uz moc na vyber nemas, ldyz nechces tanga ani bezesve kalhotky. Pak uz jedine naostro :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
19.5.22 22:46

Tanga nebo naostro. No a nebo celotělový neoprén :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1307
19.5.22 22:49

Brazilky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
19.5.22 22:58

Proto nosim ty tanga no. Na ostro je idealni, ale ne vzdycky to jde a je prijemny :) Asi bych se smirila s tim, ze holky kalhotky proste nosi a byva videt obrys. Bezne venku asi nevadi, na nejakou pro me dulezitejsi udalost bych hledala reseni u tech bezesvycn nebo tangacu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
19.5.22 23:10

Zrovna před pár týdny jsem řešila totéž ale s upnutými šaty. Jsem těhotná a ráda nosím oblečení na tělo protože volné šaty ze mě dělají opravdu vorvaně. Tak mrkni na Reserved, to dvojbalení nude bezešvých kalhotek střižených beze švu s vlnkovanými okraji. Vzala jsem L protože jsem měla strach že mi M bude malé přes podbřišek ale klidne jsem mohla vzít menší, jinak sedí perfektně, nejsou vůbec vidět ani cítit, jsou jako druhá kůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9520
20.5.22 00:14
@Anonymní píše:
@Alilali Ty jsem zkoušela, ale jsou mi nepohodlný, hrozně se zařezávají a rychle se vztahují :nevim:

Pokud nepotřebuju mít na sobě nějaké hezké prádlo, nosím Under Armour bezešvé kalhotky. Původně jsem je dostala na sport, ale tak jsem si je oblíbila, že je nosím právě pod přiléhavé oblečení. Vydrží hodně dlouho, jednu sadu mám už dva roky a pořád dobrá a vůbec je na sobě necítím. Ze začátku jsem se i občas musela podívat, jestli jsem si vůbec nějaké kalhotky vzala, jaký to byl nezvyk. Jediná nevýhoda je, že nejsou úplně nejlevnější, ale stojí to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
20.5.22 03:12
@Anonymní píše:
@Alilali Ty jsem zkoušela, ale jsou mi nepohodlný, hrozně se zařezávají a rychle se vztahují :nevim:

Nějak si neumím představit, co může být nepohodlného na bezešvých kalhotkách. Asi jsi měla špatnou velikost, když se zařezávaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
20.5.22 07:00

Nosím bezešvé a pohodlné jsou více jak klasické. Pokud vybereš dobře, tak se ani nevztahují.
Třeba VS mají ideální a nebo mám i od pumy, které jsou fakt super. V legínách vidět vůbec nejsou :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
20.5.22 10:36

Já si dost oblíbila sportovní bezešvé kalhotky. Nejvíc nosím tyhle, nikam se nezařezávají, nejsou vidět a ani při častém nošení se mi zatím nevytahaly, a to je mám už dobré 2 roky. https://www.a3sport.cz/…-1325616-004

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21339
20.5.22 11:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zajímá mě váš názor. Dřív jsem to neřešila, ale poslední dobou jsem si toho začala všímat a nevím. Oblíbila jsem si legíny a kraťasy z tenké látky, upnuté šaty, tenké sukně atd. No, ale problém je, že se pod tím prostě rýsují kalhotky, proste je tam ten obrys. Nosím úplně normální, žádný s nohavičkou nebo tak. Co si o tom myslíte vy, je to blbý? Tanga nosit nechci, jsou mi hrozně nepohodlný. A nevím, jestli to nevypadá blbě…

bezešvé třeba z NewYorkru jsou super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat