Jemné vrásky pod očima - výplň?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14050
18.5.22 14:16

Jemné vrásky pod očima - výplň?

Ahoj děvčata,
jak na jemné vrásky pod očima? Teď nějak s příchodem slunce jsem si všimla, že jich mám dost a nejsem z toho nadšená. Existuje na to něco? Máte zkušenosti s výplní? Nějakou plazmou nebo tak něco? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
18.5.22 15:19

Ahoj,

mam take drobne vrasky kolem oci a na klinice mi rekli ze se to resi botoxem. Tak jsem rekla ze jeste chvili pockam, ze to jeste neni tak zle:-) Jinak chodim pravidelne na botox na koren nosu+celo a mam nosoretni vyplne (mela jsem hluboke ryhy kolem pusy).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
18.5.22 20:25
@Mish05 píše:
Ahoj,mam take drobne vrasky kolem oci a na klinice mi rekli ze se to resi botoxem. Tak jsem rekla ze jeste chvili pockam, ze to jeste neni tak zle:-) Jinak chodim pravidelne na botox na koren nosu+celo a mam nosoretni vyplne (mela jsem hluboke ryhy kolem pusy).

Díky. Můžu se zeptat, mám chodíš a jak dlouho ti vydrží nosoretní výplň? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
19.5.22 09:43

Ahoj, chodim do LC Andel. Vyplne mi vydrzi opravdu dlouho - cca 3-4 roky. Dulezite je pit hodne vodu a malo alkohol:-D Botox je zase naopak pryc do pul roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
19.5.22 09:55
@jizvíková píše:
Ahoj děvčata,
jak na jemné vrásky pod očima? Teď nějak s příchodem slunce jsem si všimla, že jich mám dost a nejsem z toho nadšená. Existuje na to něco? Máte zkušenosti s výplní? Nějakou plazmou nebo tak něco? Díky

Neblázni, drobné vrásky v obličeji, které o majitelce prozrazují, že umí s mimickými svaly takové skvělé věci, jako se smát, mračit a dělat udivené obličeje, jsou neskutečně sexy :) Chlapovi hned signalizují „koukni na ní, s tou ženskou nebude nuda“. Dneska si spousta ženských pomocí různých zákroků na obličeji vyrobí mimiku Steavena Seagala a na to se fakt normální chlap nechce koukat celý den. Nedej bože když se taková ženská zasměje hlasem a mimika k tomu žádná. To je jak z hororu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
19.5.22 13:48

@rmot Je rozdil, od ceho clovek ty vrasky ma - jestli ze smichu, z chlastu, z nevyspani/prace po nocich nebo naopak z mraceni. Ne nadarmo rikaly babicky, nemrac se, zustane ti to’. Troufam si rici, ze hodne lidi ma unaveny oblicej, spadla vicka z unavy. vrasky ze starosti, z prace a ne ze smichu. Po pohledu do zrcadla se pak citi jeste hur (muj pripad). V tom pripade nevidim duvod proc situaci nezlepsit. S mym botoxem na cele a vyplnenim vrasek kolem ust mam mimiku uplne v poradku. Nevim co vsechno by clovek se sebou musel udelat, aby ji ztratil 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
19.5.22 15:59
@Mish05 píše:
@rmot Je rozdil, od ceho clovek ty vrasky ma - jestli ze smichu, z chlastu, z nevyspani/prace po nocich nebo naopak z mraceni. Ne nadarmo rikaly babicky, nemrac se, zustane ti to’. Troufam si rici, ze hodne lidi ma unaveny oblicej, spadla vicka z unavy. vrasky ze starosti, z prace a ne ze smichu. Po pohledu do zrcadla se pak citi jeste hur (muj pripad). V tom pripade nevidim duvod proc situaci nezlepsit. S mym botoxem na cele a vyplnenim vrasek kolem ust mam mimiku uplne v poradku. Nevim co vsechno by clovek se sebou musel udelat, aby ji ztratil 8o

Pracuji s lidmi a poslední dobou mám nakrknutý výraz, jelikož nejak povadám. Nevypadá to nic moc, takže nějaká malá výplň by mi mohla zlepšit to, jak působím. Nemluvě o tom, že to vadí mě samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
24.5.22 16:08

@jizvíková nejlepší je Nano Eye Lift, to je úplný zázrak. Je ale pravda, že to je nutné aplikovat opakovaně. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat