Lehký odpružený kočárek

Napsat příspěvek
Velikost písma:
542
30.8.12 14:57

Ahoj, myslis Emmaljungu CityCross? Pokud ano a jestli chces, napisu ti vic, ale spokojena jsem MOOC

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
30.8.12 15:13

Ano, myslím Emmaljunga CityCross. Hodně maminek je s ním spokojená, tak jsme přemýšleli, že bychom tento kočárek také koupili. Máme 4 měsíční miminko (4,5 kg - byl nedonošený) a nevím, zda máme pořídit i hlubokou korbu nebo jen vložnou tašku. Budu ráda, když bys mi napsala jak se s kočárkem jezdí. Líbí se nám PP Black lime, ale nevím, jestli v létě není miminku v kočárku horko a nevím, jestli na té bílé konstrukci nebude vidět každý škrábanec. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
542
31.8.12 07:18

Ahoj, my mame jen tu vloznou tasku a pouzivala jsem ji jen asi mesic a navic v zime, takze s tim si nejsem jista. Mozna by v ni vedro bylo…ale zase kdyby byla uplne odkryta, tak asi ne o moc vetsi nez v hluboke korbicce. Navic ted uz asi velke vedro nebude. Na zimu byla super misto dalsi vrstvy obleceni (zazipovana). Ted uz pouzivame sportak a ten je perfektni, nanoznik jsem samozrejme na leto sundala, takze v nem vedro neni.
Jinak ja tento kocarek kupovala proto, ze chodime hodne do lesa. Pokud bys chtela kocarek do mesta a MHD, tak bych asi brala neco jineho. Ja s nim obcas popojedu budem nebo autem, ale hlavne s nim chodim po ruznych terenech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
17.12.12 19:26

Prosím o radu, sháním sportovní kočárek, který má podvozek podobný jako tento
icoo
to znamená velmi dobře odpružený, otočná přední kola s aretací.
děkuji za radu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3400
17.12.12 19:43

Koukala jsem, ze je pekne tezky :think: Ale k dotazu. Pokud netrvas na ctyrkolce, tak vyborne odpruzeni ma bebe confort high trek, otocne predni kolo, rucni brzda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1267
17.12.12 19:46

@dulik Takový podvozek má MUTSY URBAN, ale je to těžký kočárek - 17kg + dítě. Po 4 měs. jsem prodala, nemohla jsem si zvyknout na ten speciální podvozek, kdy zadní kolečka zatáčí jinak než přední - resp. přední jedou rovně a zadní zatáčí jako u vozíku v autě :lol: Ale jsou dvě skupiny - jedna je nadšená kvůli vlastnostem, druhá nadává…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
173
17.12.12 20:03

A co Brio Go? Od kolekce 2013 má dokoupitelná terénní kola, místo těch předních otáčecích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.12 20:08

Doporučuji Inglesina Magnum-lehký, pérovací, velká korbička.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.12 20:08

Doporučuji Inglesina Magnum-lehký, pérovací, velká korbička.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
17.12.12 20:57
@BambooChaCha píše:
Doporučuji Inglesina Magnum-lehký, pérovací, velká korbička.

inglesina asi nemá otočná přední kolečka, co? to bych chtěla… ale super houpe, to vím…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11408
17.12.12 23:13

No nataceci kola ma treba i Bebecar bud stylo AT houpaci http://www.malvik.cz/…-Stylo-EL-AT nebo Vector aT spis pevny http://www.malvik.cz/…Vector-EL-AT
ja mam doma ten mutsy UR a vyjizdim s nim teda jen do terenu a ted do snehu, jinak se mi s nim nechce tahat, radsi sahnu po concordu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.12 09:21
@dulik píše:
inglesina asi nemá otočná přední kolečka, co? to bych chtěla… ale super houpe, to vím…

Bohužel, nemá. Ale když obcas vidím, jak se někteří s otocnyma kolečkama perou, tak mi ani nechybí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2249
26.12.12 12:23

Otočná kolečka nejsou tak důležitá, důležitější je konstrukce kočárku. Levný kočár s otočnými koly se ovládá mnohem hůř než lehký a kvalitní čtyřkolák.
Mluvím z vlastní zkušenosti. Prodadli jsme Dorjana a na druhé mimčo jsem si koupila vysněnou Inglesinu. Narozdíl od Dorjana s otočnými koly ovládám Inglesinu jednou rukou s minimální námahou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.21 15:21

Ahoj, hledám lehký odpružený hluboký kočárek. Na ceně mi v podstatě nezáleží, budeme kupovat z druhé ruky. Velmi důležité pro mě je aby byl lehký a měl by zvládnout terén, aby mě v mimčo nelítalo nahoru dolu. Díky za tipy

  • Citovat
  • Upravit
2015
26.6.21 15:41

Za mě Jané slalom, ale nevím teď jestli se ještě vyrábí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala