Lék na kašel v počátku nemoci

2202
4.3.19 20:27

Stoptussin a na moc fenistil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37144
4.3.19 20:27

Stoptusin kapky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1086
4.3.19 20:29

Stopkašel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
4.3.19 20:29

Přes den Prospan a na noc Stoptusin a Fenistil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
4.3.19 20:36

Stoptussin - na oba typy kašle. Alespoň nemusím řeštit, kterým kašlem zrovna kašlou :)

Když přestanou kašlat během dne, tak na to zapomínám a přestávám Stoptussin dávat. A když ho dám hned na začátku, tak je po kašli do 3 dnů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
4.3.19 20:36

A na noc k posteli nakrájenou cibuli. U nás funguje lépe než Fenistil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
4.3.19 20:40

Stoptusin vypadá ok. Většina přípravků řeší, jaký kašel dítě má a u ní to v začátku je fakt chvíli tak a chvíli tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
4.3.19 21:02

Já jsem totiž u Stoptussinu přišla na zajímavou věc. Syn měl suchý kašel, tak jsem mu dala Stoptussin a za chvilku se mu ten kašel změnil na vlhký. Tak jsem mu Stoptussin přestala dávat a když se to stalo, tak se mu kašel zase vrátil na suchý a pořád dokola. Takže jsem mu ho začala nechávat po celou dobu kašle a je to nejlepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
4.3.19 21:05

Jinak se mi kromě Stoptussinu ještě hodně osvědčil lotosový kořen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9023
4.3.19 21:07

Jitrocelový nebo tymiánový sirup a kapu kalobu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
4.3.19 21:28

@bublinek tyhle sirupy jsme zkoušeli, bez účinku. @fia80 cibuli k posteli jsem kdysi zkoušela, ale holka mi zvracela, když jsem cibuli oddělala, zvracet přestala. Možná náhoda, ale už jsem to pak nezkoušela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
4.3.19 22:45

@Murka tak u nás cibule funguje zázračně - obě děti při rýmě i kašli spí celou noc. A když byl syn menší a trpěl na laryngitidy, tak když jsem slyšela, že začíná dunivě kašlat, jsem mu vždycky dávala cibuli k nosu, aby mu splasknul ten otok a pomáhalo to lépe než ledový vzduch.

Jinak na mé děti taky Kaloba, Sinupret, Stopkašel, Mucosolvan, jitrocelové a podobné sirupy nefungovaly. A že jsem toho za jejich život už vyzkoušela hromadu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek