Pityriasis rubra pilaris

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
santape
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 04.03.19 19:56
Pityriasis rubra pilaris

Syn 9let ma podle kožní tuto nemoc, jdem na odběr kůže, pro potvrzení jestli ano.Ma někdo tuto kožní nemoc? Zkušenosti prosím. Zmizí?

Reakce:
eviku-miluna
Kelišová 6886 příspěvků 04.03.19 20:15

@santape ahoj, u syna měli Dr. na kožním ve FDN podezření taky na pityriázu. Hned nás taky chtěli hospitalizovat a udělat odběr kůže. Syn k hospitalizaci nenastoupil, protože byl nemocnej. Když jsme šli na kontrolu, tak jiná Dr. prohlásila, že to pityriáza není, ale atop. ekzém. A to nám tu ,,pityriázu,, diagnostikovala sama primářka! Co jinej Dr., to jiná diagnóza. Snad jsem tě trochu uklidnila. Nepropadej panice z podezření. Kdo vám tuto nemoc diagnostikoval? A kde to syn má?

santape
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 04.03.19 20:39
@eviku-miluna píše:
@santape ahoj, u syna měli Dr. na kožním ve FDN podezření taky na pityriázu. Hned nás taky chtěli hospitalizovat a udělat odběr kůže. Syn k hospitalizaci nenastoupil, protože byl nemocnej. Když jsme šli na kontrolu, tak jiná Dr. prohlásila, že to pityriáza není, ale atop. ekzém. A to nám tu,,pityriázu,, diagnostikovala sama primářka! Co jinej Dr., to jiná diagnóza. Snad jsem tě trochu uklidnila. Nepropadej panice z podezření. Kdo vám tuto nemoc diagnostikoval? A kde to syn má? [/citace


Ahoj,
To je pravda s tou diagnózu ze každy kožní říká něco jiného.,, mistni
kožní nám říkala lupenka, naše kožní říkala ze lupenka vůbec, ze vypadá úplně jinak, ze nejvíce se ji jeví ta pytyriasa, ale napsala Jeste tři možnosti, proto jdem na odběr kůže. Ma to na ploskou nohou, rukou, loktech a kousicek na zadečku. Je to cervenejsi ložiska kůže které jsou suché, páli a svrbi ho když delší dobu nenamazeme.

eviku-miluna
Kelišová 6886 příspěvků 05.03.19 15:54

@santape syn to měl na těch postižených místech úplně rudý a asi ho to dost svědilo. A to vám budou odebírat za hospitalizace?

santape
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 05.03.19 21:37

@eviku-miluna Nebudou nás hospitalizovat, prý je to otázka pul hodiny. A synovi to zmizelo? Co ma, nebo měl za kožní nemoc? Pomohlo mu něco?

eviku-miluna
Kelišová 6886 příspěvků 06.03.19 12:48

@santape nas prave chteli hospitalizovat, provest odber a nasadit lecbu. Ambulantne nam napsali Glycerin a Tanin a kortikoidovou mast. Mazali jsme a uplne mu to zmizlo. Tak vam preju, at je to i vas pripad ;) . Konecnou diagnozu nemame. Na kontroly jsem prestala chodit, kdyz je v poradku.

santape
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 06.03.19 20:36

Dekuji, doufám v to, ze to zmizí.

Váš příspěvek
Reklama