Letadlem s batoletem (jak to chodí)?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domcina
Stálice 53 příspěvků 20.08.18 14:59
Letadlem s batoletem(jak to chodí)?.

Dobrý den měla bych otázku na maminku, která už cestovala s dítětem, kterému ještě nebyly 2 roky, rudíž neměl nárok na vlastní sedačku a letěli v klasickém dopravním letadlem např do Egypta.. Zajímalo by mě co berete na zabavení do letadla(tablet…), když je čas jídla tak jak se tam s dítětem a s tím jídlem narvete když tam není žádné místo a vy ho musíte mít na klíně? Jak velký kočárek mohu vzít do letadla? Nemají s kočárkama problém? Za odpověď děkuji. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 20.08.18 15:08

@Domcina kočárek muzete vzit jakýkoliv, jen je potreba pocitat s tim, ze se muze poskodit nebo umazat.

Co se jidla tyka, pokud jde o Egypt a jine blizke dedtinace a letite s travel service tak se fakt bat nemusite, protoze najist nedostanete, pokud si jidlo nepriplatite:lol:

Jinak jsem to delavala tak, ze jsem se delila s vedle sedicim manzelem nebo starsim potomkem o stolecek, kdyz bylo plne letadlo, kdyz nebylo, presunuli jsme se na volnejsi sedacky a meli tak treba prostredni sedacku volnou.

Evelýna 1
Kecalka 364 příspěvků 6 inzerátů 20.08.18 15:09

@Domcina

Letěli jsme loni a syn měl 1,5 roku. Dítě ti sedí na klíně, dostaneš od letušky pás, kterým ho připoutáš k sobě. Kočárek odevzdáš před vstupem do letadla, pitom ho dostaneš buď po výstupu, někdy ho dají se zavazadem na pás, záleží jak kde. Jinak to bylo v cizině a jinak na Ruzyni.
Jídlo už v letadle nedostaneš, takže místo neřeš.
Na zabavení jsme měli přenosné DVD

KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 20.08.18 15:10

My letěli USA - Praha a zpět když nejmladší bylo pět měsíců. Zařídili jsem si rezervaci u přepážky a na ní nám pověsili postýlku a malá spala celou cestu.

Nejlíp zavolat a zjistit jak to s tím je u té vaší společnosti a postýlku si zamluvit.

Ilustrační foto z internetu:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 20.08.18 15:10

A co se zabaveni tyka, tablet klidne, pokud u nek vydrzi. Jinak letame z Prahy a do Egypta je vetsinou nocni let, takze ho casto prospi.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 20.08.18 15:12

@KalamityJohn nj, ale tahle letadla jsou trochu jina liga ;)

Malike
Extra třída :D 11808 příspěvků 20.08.18 15:13

@Domcina do Egypta jedině s hladoletem :mrgreen:
Takže doporučuji buď se napucnout předtím..nebo něco vzít do letadla.
Ditku beru na rozptýlení iPad.

Malike
Extra třída :D 11808 příspěvků 20.08.18 15:15

@KalamityJohn u Travelu? Těžko.. :mrgreen:

KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 20.08.18 15:16

@Malike Netušil jsem :mrgreen:

Šarlota4
Extra třída :D 10038 příspěvků 20.08.18 15:27
@KalamityJohn píše:
@Malike Netušil jsem :mrgreen:

Ono celkově letadla co lítají dálky jsou lepší. Ty co teď létají v sezoně po Evropě na krátké vzdálenosti, tak to je fakt mega bída. Viz objednáš si let od čsa a přistavěj smart wings. No tak co na to říct.

KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 20.08.18 15:28
@Šarlota4 píše:
Ono celkově letadla co lítají dálky jsou lepší. Ty co teď létají v sezoně po Evropě na krátké vzdálenosti, tak to je fakt mega bída. Viz objednáš si let od čsa a přistavěj smart wings. No tak co na to říct.

Stejný v USA. Lety přes vodu celkem jdou, kontinentální lety jsou jak městská hromadná doprava.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 20.08.18 15:30
@Šarlota4 píše:
Ono celkově letadla co lítají dálky jsou lepší. Ty co teď létají v sezoně po Evropě na krátké vzdálenosti, tak to je fakt mega bída. Viz objednáš si let od čsa a přistavěj smart wings. No tak co na to říct.
řekla bych, že smart wings a ČSA si nemají, co vyčítat :mrgreen:
Šarlota4
Extra třída :D 10038 příspěvků 20.08.18 15:32
@KalamityJohn píše:
Stejný v USA. Lety přes vodu celkem jdou, kontinentální lety jsou jak městská hromadná doprava.

No tak asi tak nějak. Jídlo jsme letos dostali jen od Luxair, který si držej ještě nějaký standard, jak ve stravě tak letadlem. A to se jednalo jen o hodinový let. Pak jsem letos absolvovala 3 zpáteční lety po Evropě a jídlo nikde ( můžeš si něco koupit ) sedačky oloupaný, na okýnku izolepa, a samozřejmě tří sedačkový autobus, kde si ani nenatáhneš nohu :-D. Předesílám, že to všechno byly pravidelný linky, žádný dovolenkový lety. :-D Co bys chtěl v roce 2018 :lol:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32894 příspěvků 20.08.18 15:34
@ivašot. píše: řekla bych, že smart wings a ČSA si nemají, co vyčítat :mrgreen:

to ne, když mají stejného vlastníka :D

Šarlota4
Extra třída :D 10038 příspěvků 20.08.18 15:35
@ivašot. píše: řekla bych, že smart wings a ČSA si nemají, co vyčítat :mrgreen:

hm to je fakt :-/. Každopádně jsme se dočetli, že ČSA nemá dostatek letadel, takže si půjčují letadla zaplatí poplatky, nasadí personál ČSA a je to i prezentováno jako let ČSA.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >