Lichořeřišnicové kapky a děti

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
461
25.9.14 19:38

Lichořeřišnicové kapky a děti

Milé mámy, máte některá zkušenost u vašich dětí s lichořeř. kapkami? dnes jsem byla s malou u mudr. a podle pohledu do krku má dcera (tři roky) asi angínu, nechtěla jsem hned antibiotika, tak mudr. doporučila kapky z líchořeřišnice… prý nejsou určeny dle etikety pro děti, ale že se dávají…čekám na výsledky z výtěru, pokud tam bude streptokok, tak musíme nasadit antibiotika, malá má zatím tři dny teplotu 38…tak doufám, že antibiotika nebudou potřeba a kapky případně pomůžou, i když nevím…díky za názory. :palec:

Příspěvek upraven 25.09.14 v 19:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19200
25.9.14 19:46

Já jsem dávala synovi jako prevenci na laryngitidu.. Byly mu 3 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
25.9.14 19:47

@PetaP a nějak dlouhodobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
25.9.14 20:03
@bedrunec píše:
Milé mámy, máte některá zkušenost u vašich dětí s lichořeř. kapkami? dnes jsem byla s malou u mudr. a podle pohledu do krku má dcera (tři roky) asi angínu, nechtěla jsem hned antibiotika, tak mudr. doporučila kapky z líchořeřišnice… prý nejsou určeny dle etikety pro děti, ale že se dávají…čekám na výsledky z výtěru, pokud tam bude streptokok, tak musíme nasadit antibiotika, malá má zatím tři dny teplotu 38…tak doufám, že antibiotika nebudou potřeba a kapky případně pomůžou, i když nevím…díky za názory. :palec:Příspěvek upraven 25.09.14 v 19:48

jsou, ja mam i na etikete popis kolik se dava detem..nechapu nac se ptas, kdyz ti to doporucila i mudr, bezne jimi lecim sebe i sve dite ;)

• Citovat
  • Nahlásit
461
25.9.14 20:05

@KackaDoup ptám se proto, že se lékárnice divila… a asi máte jiné kapky než já, já tam mám napsané, že to není pro děti, těhotné, kojící… píší 25 kapek 3× denně, já jsem na netu našla, že se má dávat jedna kapka na 1 kg a rozdělit do tří dávek, proto se ptám na názory ostatních…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30307
25.9.14 20:10
@bedrunec píše:
@KackaDoup ptám se proto, že se lékárnice divila… a asi máte jiné kapky než já, já tam mám napsané, že to není pro děti, těhotné, kojící… píší 25 kapek 3× denně, já jsem na netu našla, že se má dávat jedna kapka na 1 kg a rozdělit do tří dávek, proto se ptám na názory ostatních…

Davala jsem a davam na mocove cesty… Je tam alkohol, ale to je i v beznzch lecich z lekarny preci…
Ja ted lichorerisnici chroupu po slahounech. BEhem chvili mi vyhnala nachlazeni :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
25.9.14 20:10

Mám tyto, ty co mi v lékárně nabídli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30307
25.9.14 20:11
@bedrunec píše:
Mám tyto, ty co mi v lékárně nabídli

My taky.:_)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
25.9.14 20:12
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
25.9.14 20:12

A jak to dávkujete? je tam jen 25 kapek 3× denně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7239
25.9.14 20:14

Já dávám od Naděje Stopkoka holkám preventivně a při nemoci plnou dávku. Ale od té doby, co ho dávám (už rok) nejsou děti nemocné, jen rýmu a kašel. Předtím neustále jen angíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1689
25.9.14 20:57

Dobry den, chtela bych se zeptat, jake mate tjusenosti s jejich podavanim detem mladsim, nez 3roky (coz je omezeni na etikete). Mudr nam je doporucila, ale dceri je jen 17mes a ja si to na obalu precetla az doma. Diky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
25.9.14 21:04
@bedrunec píše:
A jak to dávkujete? je tam jen 25 kapek 3× denně…

5 kapek trikrat dene ;)

• Citovat
  • Nahlásit
KackaDoup
25.9.14 21:05

Holky tam jde o to ze je to v alkoholu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
461
25.9.14 21:09

No tak jsem malou asi dneska předávkovala :mrgreen: Prvně jsem jí dala 20 kapek, odpo 10 kapek a večer taky 10 :mrgreen: V lékárně totiž nevěděli… tak snad jí to neublíží…zítra to omezím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat