Lipno aktuální situace

3386
12.7.21 10:55

Lipno aktuální situace

Zdravím, má někdo čerstvou zkušenost jak to vypadá na Lipně, konkrétně na stezce korunami stromů ohledně testů pro děti? Snažím se už týden děti zaregistrovat na PCR test, ale u nás ve městě bez šance, tak mě zajímá, jestli požadují testy, případně jestli stačí samotest? Pokud by měl někdo info i ohledně aquaparku v Lipně, díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
907
12.7.21 11:10

Ještě se mi letos v létě nestalo, že by po mě a dětech na veřejných místech chtěl někdo něco víc, než „čestné prohlášení“ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
12.7.21 11:40

Test po vás vyžadovat ani nemůžou, k tomu nějaká paní na pokladně nemá pravomoc :nevim:
Jinak osobně jsem se s tím taky nesetkala, že by po nás někde někdo nějaké potvrzení / prohlášení chtěl, vždyť ti podnikatelé by byli sami proti sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4300
12.7.21 11:44

Ahoj, na stezce jsem byla s dětma minulý týden. Nikdo nic nekontroloval ani nezjišťoval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
12.7.21 12:00

Omlouvám se za OT, jen pro zajímavost: My jsme kousek od Lipna, ale v Rakousku. Tady v naprosto každé restauraci chtějí jako první vidět očkovací certifikát, nebo maximálně 48 hodin starý antigenní test. Kdo nemá, musí se na místě samotestovat. Každý se zároveň musí při vstupu do restaurace zaregistrovat.

Příspěvek upraven 12.07.21 v 13:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
12.7.21 12:01
@vedma007 píše:
Test po vás vyžadovat ani nemůžou, k tomu nějaká paní na pokladně nemá pravomoc :nevim:
Jinak osobně jsem se s tím taky nesetkala, že by po nás někde někdo nějaké potvrzení / prohlášení chtěl, vždyť ti podnikatelé by byli sami proti sobě.
Šla jsem s dětmi na krytý bazén, mimochodem ani jsem nešla plavat, pouze jako doprovod dětí na jejich kurz. Dokonce si mnohdy ani rodiče neberou plavky. Paní na pokladně odmítla mé čestné prohlášení, že jsem si test dělala ten den v práci (jsem OSVČ), že chce vidět TEN test. Šla jsem si ho tedy udělat, protože jsem měla pro tyto případy jeden v autě. Ale přišlo mi to absurdní. Jsem v 9.mesici a nahanela mě tam jak splašenou kozu. Na 30 minutový kurz jsme přišli o 15 minut později (než jsem pro něj došla, než se vyhodnotil…) Týden předtím nebyl problém „jen“ s prohlášením. Tím chci říct, že záleží kdo zrovna sedí v pokladně…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2449
12.7.21 12:04
@ivašot. píše:
Omlouvám se za OT, jen pro zajímavost: My jsme kousek od Lipna, ale v Rakousku. Tady v naprosto každé restauraci chtějí jako první vidět očkovací certifikát, nebo maximálně 48 hodin starý antigenní test. Kdo nemá, musí se na místě samotestovat. Každý se zároveň musí při vstupu do restaurace zaregistrovat.

A pro zajímavost, já se teď z Rakouska vrátila a test po nás nechtěl vůbec nikdo. Ani v ubytování, ani v restauraci, na hranicích, ani nikde jinde. Roušky jsem taky nikde neviděla. Jan v obchodě a to pouze u nakupujících, personál je neměl. Oblast Mondsee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11023
12.7.21 12:06
@carsa píše:
A pro zajímavost, já se teď z Rakouska vrátila a test po nás nechtěl vůbec nikdo. Ani v ubytování, ani v restauraci, na hranicích, ani nikde jinde. Roušky jsem taky nikde neviděla. Jan v obchodě a to pouze u nakupujících, personál je neměl. Oblast Mondsee.

Tak na nás si asi zasedli …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3480
12.7.21 16:11

Byli jsme minulý týden, testy nikdo nechtěl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...