Poradna duly
Jana Čurdová
martasku , jasne, to mame kousicek
- sice jakymkoli dopravnim prostredkem budu driv v praze nez v nachode, no ale budiz, je to stejny kraj
… jinak diky za ten seznamek, je paradni. jeste me napadlo, kdyz s nim mas praci, jestli by ti nepomohlo, kdybychom ti zmeny posilaly SZ, abys to nemusela dohledavat v diskuzi. co myslis?
raveno , fusacek je uzasnej!!! ja jsem hrozna konzerva, moderni designy me az tak neberou, a tenhle fusacek je fak KOUZELNEJ!!! a vypada, ze ma zipy po stranach, vid? svagrova mela beranka bez zipu, takze malou musela do nej soukat a vytahovat vrchem ![]()
katko , co je spatnyho na modrym fusaku pro holcicku
? aja mela modrej kocarek (hlubokej+sportak), protoze se mi libil a mam rada modrou, cerveny vajicko a fusak podobnej jak ma ravena, jen bez ty rozkosny infantilni aplikace
. golfky jsme kupovali pak taky cerveny a do nich oranzovej fusak (taky ten 3v1). tak jestli ted bude kluk, bude nejdriv v modrym a pak v cervenym, ale to me nijak netrapi, hlavne ze jsou kocarky pohodlny ![]()
Prosím o názor,
co říkáte na monitor dechu RESPISENSE (to je ta krabička za pas mimina).
Mě se to líbí,že to mimi může mít i v kočáru a vlastně kdekoliv,ale je mi jasný,že jak se začne otáčet samo a nebo být trochu zručnější,že už to asi bude k prdu. Ale stejně uvažuju že to koupím a do postýlky dám klasiku Nany
kaccherie, k tem obleckum - muzu rict z vlastni zkusenosti i vsech mych kamaradek s mimcem, ze nejdyl deti nosily vel. 68-74. to jsme meli tak 4 mesice minimalne. ty uplne prvni oblecky 56-62 jsme odkladali po 14 dnech, ale kolem ty 68cky se to nejak „zaseklo“.
Adel, mne se ten fusak libi a do hlubokace je to jedno, stejne to zakryje nanoznik...........ale chtela bych mozna cervenozelenej Jane slalom a nevim jak to bude pak vypadat ve sportaku---
Mino, vubec nevim co ten respisense je, tnam jen Nany a Babysense
mino , o tom respisense jsem koukala pred casem na nejake diskuse a nesla bych do toho. to ditko sebou sije pomerne brzo, nezda se mi to sikovny.
my pujdem do nanny nejspis (babysense je drazsi a vypadaji podle ohlasu stejne spolehlive), akorat vaham jestli jednu nebo dve podlozky. totiz pry se stava, ze se mimi v postylce treba skuli na stranu a podlozka uz to nebere a ze jsou lepsi dve podlozky. co myslis?
Adel v tomhle taky neporadim...........Jenda spal az do 9 mesicu pevne zavinuty a v pytli, takze necestoval
Ahoj
Míno taky neporadím slyším o tom poprvé ![]()
Holky co říkáte na tenhle kočárek:http://www.batolatko.cz/?… ještě sem neměla možnost vidět ho naživo ale takhle na netu se mi dost líbí!
pro Katku: http://www.vitalshop.cz/…nse/d-66882/
Adel to se přesně stalo mojí ségře s malou,vzbudil je poplach a malá byla nakuléna na kraji postýlky mimo dečku
Kato pri mym stesti bude -30 a metrovy zaveje a ledovka uplne vsude:-) no a kdyby nahodou preci jen ne tak si koupim flausovej obyc
Stejne budu muste koupi jeste ten do autosedacky:-)
Spis se bojim ze neodhadnu jak moc ji mam nebo nemam oblikat…ja jsem zmrzlina (coz v tehu nefunguje) a myslim ze normalne mam posunutou hranici…tak abych si Vikouska neuvarila:(
Jooo akdyz Viktorka muze mit modrej kocarek tak proc by jste vy nemohly mit modrej fusacek????
Adelin ja jsem infantilni:-) takze bez vysivky by to nebylo ono
a ted to muzu maskovat Viktorkou
…jo jo ma zipy bez nich bych do toho asi nesla a poutka k upevneni do kocarku… Jooo a k tem podlozkam pry jsou lepsi 2…jelikoz ta nanny je mala a miminkam v postylce pak nestaci…slysela nemam vlastni zkusenosti
Mino osobne mi to moc prakticky neprijde spis omezujici pro miminko…ja budu mit jen ten do postylky…baby sence (1/2 roku pouzivany, za dobrou cenu jinak bych taky sla do nanny s 2 podlozkami)
Mino, ja bych asi do toho nesla........ deti jsou vsetecne uz od narozeni a treba se mu povede to vypnout, nebo strhnout.....
diskuse k respisense:
https://www.emimino.cz/modules.php?…
a k ostatnim monitorum:
https://www.emimino.cz/modules.php?…
Teda Raveno, ten fusak je nádhernej ![]()
Adel, já to stejně všechno pročítám, takže si vždycky ty změny do seznámku najdu.
A s tou dopravou z Náchoda do Hradce máš pravdu. Včera jsem to jela skoro hodinu a půl. A to to běžně jezdím asi 40 minut. ![]()
Míno, na ten monitor dechu jsem taky koukala, ale asi bych do něj taky nešla. Mám strach, aby prckovi ta krabička tam nevadila. Je teda fakt, že to můžeš dát i třeba do kočárku, ale já si koupím jen do postýlky tu Nanny. Měla jsem ji i u Martínka a byla jsem spokojená. I když se mi už v 5-ti měsících odkulil a začalo to vřískot, tak jsem ji pak prodala. ![]()
Kačiku, ten kočárek vypadá pěkně. ![]()
ahoj ahoj ahoj…ztracená ovečka se Vám vrátila
Řekla bych, že na tu debatu o sexu (nebo jak se to píše
) reagovat NEBUDU
![]()
Kačiku - ten kočárek mám na seznamu, ale zamilovala jsem se do toho modrýho
…i když uvažuju ještě o tom béžovo-tm. zeleným ![]()
a ještě jeden mám na seznamu - vlastně dva…
www.caryfuk.cz/…gt4-s-taskou
www.caryfuk.cz/…t-oregon-gts