LITTLE THINGS - Stylový špunt - Next

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.10.21 08:09

LITTLE THINGS - Stylový špunt - Next

Maminky kupujete některá oblečení pro své miminka této značky a jste spokojené? Zalíbilo se mi tam hodně věcí a ráda bych tam nakoupila. Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.10.21 08:09

Lindex

Ještě Lindex.

• Citovat
  • Nahlásit
727
5.10.21 08:32

Jo kupuju next, lindex obcas, neprijde mi moc kvalitni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
5.10.21 08:43

Little things objednávám doplňky čepice, šály rukavice

Next mají hodně v sekacich takže toho máme taky kvanta a jo pěkně se to kombinuje příjemný materiály. A doplním to sinsay, pepkem Tesco ( F a F) úplně to neřeším co je za značku jediný co řeším a kupuju nový jsou boty outdoorové oblečení atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10288
5.10.21 08:46

Už druhá diskuze za dva dny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
5.10.21 09:11

Little things jsem že začátku kupovala hodně. Pak jsem zjistila, že když si to nechám ušít od holek z Fleru tak mě to vyjde na půlku, takže jsem presedlala tam, ale stále tam něco nakupuji, jelikož mají věci, které jinde nejsou. Jedná se ale hlavně o svrchní oblečení. Leginy, trička, body apod kupují různě od Lidlu, přes F&F až po H&M nebo Takko. I přesto, že to není úplně nejkvalitnější nechci dávat 300Kc za tričko co za pár dní padne za vlast… Každopádně až bude samozřejmě větší posunu se kvalitnějším kusům, teď má tři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 09:15

@ludmilaadamkova
Dobrý den. Děkuji za reakci. Chci se zeptat mají tam i kromě doplňků kvalitní oblečení? Proti Pepcu nic nemám jen často od maminek slýchám že se to buď srazí při praní nebo se to brzy sepere.

• Citovat
  • Nahlásit
8997
5.10.21 09:37
@Anonymní píše:
@ludmilaadamkova
Dobrý den. Děkuji za reakci. Chci se zeptat mají tam i kromě doplňků kvalitní oblečení? Proti Pepcu nic nemám jen často od maminek slýchám že se to buď srazí při praní nebo se to brzy sepere.

To oblečení je pěkný viděla jsem v obchodě ale nekupuju takže takto s tím když je to prané nošené nemám zkušenost jen ty doplnky a ty teda trží krásně - a to jednu čepičku jsem kupovala když malé byl necelý rok a půl a už ji má jiná holčička a pořád je krásná i když už musela být minimálně 30 krát praná. Předpokládám že kvalita bude na úrovni next. možná o něco víc. Pro mě je to zatím pasé nakupovat standartní oblečení little sthings. ToPepko jak co. Ale u hodně malých dětí dřív než se to sepere to máš zamazaný tak že to nevypereš nebo ti z toho vyrostou. Tam šatník nebuduješ jako v dospělém véku. To je trochu někco jinýho.
Zkus něco objednat a uvidíš. Zda ti to bude vyhovovat. Samozřejmě kvalita a hlavně design. Já fakt nedám dopustit na ty internetový bazárky kde dostanu to značkové zboží za cenu zboží pepko ovšem samozřejmě člvoěk msuí hledat a mít trochu štěstí na úlovky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
5.10.21 10:34

Little things mají super čepice, perfektně sedí. Třeba ale rukavice mají dost drahé a syn je na sněhu hned promáchal a to uváděli voděodolnost 30000. Softshellové kalhoty mají super střih, krásný vysoký náplet v pase, ale brzy se prodřela kolena. Pak máme ještě takovou mikinobundu a ta je dobrá. Jiné oblečení než softshell a čepice jsem tam nekupovala, to mi přijde dost drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 17:24

Líbí se Vám?

Maminky co říkáte na tohle? Mě to velmi zaujalo.

• Citovat
  • Nahlásit
471
5.10.21 19:15

Mám rostoucí softshelky a super. Kamaradka tam kupuje casto a je max Spokojena. Bere větší velikost, aby to vydrzelo alespon 2 sezony. Kvalita mi přijde velmi vysoka. Počítám, že tam koupím jarní bundu na příští rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat