Lysohlávky v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 09:56
Lysohlávky v těhotenství

Ahoj, omlouvám se, že píšu anonymně.
Potřebuju prosím poradit. Nejsem závislá na drogách, ale třeba jednou- 3× do roka s přítelem ze zvědavosti nějakou vyzkoušíme. Tento měsíc jsme ochutnali houbičky. Měla jsem 3 menší kloboučky lysohlávky, ale účinek to mělo no a teď jsem zjistila, že v té době už jsem byla asi 10 dnů těhotná. Nepočítala jsem s tím, protože si s přítelem dáváme pozor, jelikož ještě oba studujeme a nejsme na miminko připravení. Každopádně když už se stalo, nechci mimčo dávat pryč, ale nemohla jsem mu houbičkama nějak ublížit? Četla jsem několik článků, ale všude se píše jen o alkoholu, cigaretách a nebo drogově závislých. Pravděpodobně by to snad mělo být v pořádku, ale potřebuju se ujistit. Hryže mě svědomí. Nechci miminku nijak ublížit. Předem děkuji za Vaše názory.

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 20.03.18 10:01

10 dnu stary shluk bunek neni vyzivou zavisly na matce, takze se mu nic nestane. A vy prestante s drogama blbnout, kor s halucinogeni­ma. Fuj.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 10:11

Pokud je to zdravé, udrží se.. stáří 10 dní? tehdy to ještě není ani spojené s tělem matky :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12123 příspěvků 20.03.18 10:22

Na fet jste připravený a na dítě ne?
no nic nastuduj si biologii a doufej že jsi nebyla těhotná dýl než deset dní

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15001 příspěvků 20.03.18 10:25

Takto starý plod žije ze žloutkového váčku, ne z tebe. Pokud je zdravě založený, zvládne to. A s drogama bych neexperimentovala za žádné situace ;)

hehehe
Extra třída :D 11509 příspěvků 20.03.18 10:27
@Anonymní píše:
Potřebuju prosím poradit.Nejsem závislá na drogách, ale třeba jednou- 3× do roka s přítelem ze zvědavosti nějakou vyzkoušíme. Tento měsíc jsme ochutnali houbičky. Měla jsem 3 menší kloboučky lysohlávky, ale účinek to mělo no a teď jsem zjistila, že v té době už jsem byla asi 10 dnů těhotná. Nepočítala jsem s tím, protože si s přítelem dáváme pozor, jelikož ještě oba studujeme a nejsme na miminko připravení. Každopádně když už se stalo, nechci mimčo dávat pryč, ale nemohla jsem mu houbičkama nějak ublížit? Četla jsem několik článků, ale všude se píše jen o alkoholu, cigaretách a nebo drogově závislých. Pravděpodobně by to snad mělo být v pořádku, ale potřebuju se ujistit. Hryže mě svědomí. Nechci miminku nijak ublížit. Předem děkuji za Vaše názory.

To zní jako plán! :lol:
Byla jsi 10 dní těhotná, to myslíš jako tak, že jsi byla 10 dní od ovulace, nebo 10 dní od očekávané menstruace?

Borůvka1990
Kelišová 5353 příspěvků 20.03.18 10:43

Neplaš…neboj nic se nestane. Znám ženský co chlastaj v těhu a ještě tvrděj, že jim to doporučil doktor :roll:

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 20.03.18 10:59

Přesně jak říká borůvka. Spíš se tím vůbec nestresuj, když by nebylo v budoucnu něco v pořádku tak se to s největší pravděpodobností dozvíš. I ženám, které se chovali hrozně v těhotenství se narodili zdravé děti.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15896 příspěvků 20.03.18 10:59
@Anonymní píše:
Potřebuju prosím poradit. Nejsem závislá na drogách, ale třeba jednou- 3× do roka s přítelem ze zvědavosti nějakou vyzkoušíme. Tento měsíc jsme ochutnali houbičky. Měla jsem 3 menší kloboučky lysohlávky, ale účinek to mělo no a teď jsem zjistila, že v té době už jsem byla asi 10 dnů těhotná. Nepočítala jsem s tím, protože si s přítelem dáváme pozor, jelikož ještě oba studujeme a nejsme na miminko připravení. Každopádně když už se stalo, nechci mimčo dávat pryč, ale nemohla jsem mu houbičkama nějak ublížit? Četla jsem několik článků, ale všude se píše jen o alkoholu, cigaretách a nebo drogově závislých. Pravděpodobně by to snad mělo být v pořádku, ale potřebuju se ujistit. Hryže mě svědomí. Nechci miminku nijak ublížit. Předem děkuji za Vaše názory.

A kdo bývá iniciátorem vašich drogových ochutnávek?

Lucius08
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 20.03.18 11:27

Drogy jsem nikdy nezkusila, mimo trávy. Jak jsem byla těhotná asi taky cca 10dni (taky jsem o tom nevěděla, o mimi jsme se nesnažili) dvakrát jsem se tak zlila až hamba… :roll:…a to normálně nepiju. Taky jsem měla hrozný strach, těhotenství bezproblémové, porod taky, mimčo zdravé :D už má přes dva roky a je to normální klučina…

Fíková
Kelišová 5221 příspěvků 20.03.18 11:46

První tři týdny těhotenství platí pravidlo všechno nebo nic, tzn buď bude úplně v pořádku nebo odejde s opožděnou menstruací.

Uživatel je onlinePříšera
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 20.03.18 11:52
@ka2ka píše:
Na fet jste připravený a na dítě ne?
no nic nastuduj si biologii a doufej že jsi nebyla těhotná dýl než deset dní

To znamená, že každej, kdo fetuje, musí být připravený na dítě? :)) teda neber to zle, souhlasím s tebou, je to hnus největší, já nikdy nezkusila ani cigaretu, natož drogy, jen mi přišla ta věta prostě zvláštní :) jakože fetovat se může, až když je člověk připravený mít děti :)) Edit: nějak se mi nedaří upravit tu citaci, aby byl můj příspěvek zvlášť :)

ka2ka
Extra třída :D 12123 příspěvků 20.03.18 12:06

@Příšera to bylo myšlený tak že zakladatelka píše jak zkoušejí fetovat a jak je to v pohodě, ale na dítě se necítí protože to už je zodpovědnost :nevim: no prostě mi to přišlo od zakladatelky jako divná reakce :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama