Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Kamča.dalmatinka píše:Abra píše:já za milion jo.Sem mrcha prodejná
a můžu vám tady říct na rovinu že kdyby mi někdo nabídl milon korun když si nechám dát tarantuli na dlan,že jasně odmítnu …prostě tohle nedám ani za ten milion
No možná kdyby mě dlouho přemlouvali a nenutili mě se na to koukat a mohla bych mít třeba rukavici a vedle sebe kýbl na zvracení a po ruce doktora a někdo by mi ukázal dům, který bych si za to koupila a zrekonstruovala a ještě by mi slíbili, že v tom domě nikdy nebude žádný pavouk, tak bych do toho možná šla.
mě by stačilo kdybych dostala jen stopky,nějakej rozumnej čas a šla bych do toho hned. ![]()
holky já bych to nedokázala vím že bych ho hned sklepla na zem a ječela jak hysterka
Abra píše:
holky já bych to nedokázala vím že bych ho hned sklepla na zem a ječela jak hysterka
Já bych si představovala jen co by za ty prachy bylo.Dokážu sama sebe dostat do stavu kdy nevnímám
takže to by bylo to nejmenší ![]()
a co nosit takovej přívěšek? http://www.naturshop.cz/…typ002-9440/?…
třeba by nás pak strach přešel
.Mě určitě né ![]()
a co si myslíte o plašiči pavouku?
Prý funguje,ale je nastaven na určitou fregvenci takže pavouci tam nevlezou proto že maj strach že tam bude nějaký větší pavouk podle té fregvence,ale taky se muže prý stát že to přiláká ještě většího pavouka kterej by si chtěl už na tom velkém pochutnat,tak nevim.Abych se pak nezbavila křížáku a nepřišla nějaké tarantule
http://www.deramax.cz/…72512-c-908/
Abra píše:
tak to ani náhodou fuj
Abra píše:
holky ještě jednu příhodu vám musím říct když jsem chodila s manželem na houby tak jsme jezdili do mimonských lesů po rusákách…málokdo tam chodí a fakt tam bylo hub jak máku…nj ale taky plno pavouků…to jsem ale nevěděla…a jak tak jdu po lese a čumím na zem tak jsem najedou obličejem narazila na něco pevného pružného a lepkavého…normálně jsem narazila hlavou do mega pavučiny na který se houpal mega pavouk myslela jsem že je to moje poslední hodinka no co jsem tam pak předvedla za hysterickou scénu kdy jsem lítala a rukama se otřepávala a ječela..asi si to dovedete představit a ta pavučina byla netknutá…jako fakt pevná..vživotě jsem nic takovýho neviděla…a z toho lesa vystřelila jak šíp už mě tam nikdo nikdy nedostal
K těm mimonským lesům - povím ti, proč tam málokdo chodí, je to totiž bývalá vojenská oblast a je tam nevybuchlá munice..Proto tam nechodí ani místní..Bydlím kousek odtamtud.Myslím, že pavouci by byli teda váš nejmenší problém, málem jsi lítala a třepala rukama z jiného důvodu ![]()
já to tam taky znám bydlela jsem přímo na ploužnici v bývalém vojenském prostoru který byl z asanován čili tam munice žádná nebyla jen ty pavouci ![]()
Plašič na pavouky jsme nějakej na chatě taky měli. Mělo to plašit myši a pavouky…no tak jestli nám to tam nepřilákalo tu kolonii pokoutníků
Sákra.
Abra píše:
já to tam taky znám bydlela jsem přímo na ploužnici v bývalém vojenském prostoru který byl z asanován čili tam munice žádná nebyla jen ty pavouci
Tak to jo ![]()
lleennttiillkkaa píše:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/…100143_n.jpg
Já to říkám pořád
Ahoj holky, tahle diskuse mi tu chyběla. Moje celoživotní fobie. ![]()
Jen to tu čtu, tak mi jezdí oči po stěnách a zemi, mám dojem, že na mě jen díky čtení nějaký ten hnusák zaútočí. ![]()
Mám pár postřehů. Měla jsem tu na konzultaci pána z dezinsekční firmy, říkal, že by to tu nějakým plynem zamořil a vyšlo by to něco ke dvoum tisícům, ale že to vydrží tak maximálně čtrnáct dní, že postřiky, co bývaly a vydržely i pár měsíců, už zakázali. (hajzlovéé
)
Jinak proti pavoukům je výborné mít vycvičené domácí zvířátko, například jorkšíra, kočku, .. pavouky s chutí baští…
Je to vodporný, ale ten pocit, že už nebude. Tuhle mi jeden utek a manžel ho nenašel, teď když vím, že je tu se mnou… ![]()
A na spaní doporučuju koupit moskytiéru nad postele, aspoň v noci mám jistotu, že na mě žádnej pavouk nevleze. ![]()
Proti fóbii mi asi nic nepomůže. Ve vysavači mám dojem, že se množí nebo že vylezou zpátky, pod sklenici ho nedám, to je moc blízko mně, brrr.. a když jo, musím na něj pořád koukat. Dezinsektor mi doporučil jakýkoliv sprej na lezoucí hmyz a nebo plynovou bombičku pro případ nouze, ale to je pak dům dvě hodiny neobyvatelný. Ale chcípnou. ![]()