Reklama

Má nějaké výhody rodit úplně nahá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka_1988
Nováček 4 příspěvky 05.02.17 22:28
Má nejaké výhody rodiť úplne nahá?

Je to pohodlnejši?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 05.02.17 22:31

V únoru při venkovní teplotě mínus 25 jednoznačně

8o
rodíte nahá a kocháte se pohledem z okna na ptáky umrzající za letu

/ viděla jsem nějaký hezký dokument někde z arabské země, rodička předpisově zahalena, od pasu nahorů…hm…pro­ti gustu/

asi aby manžel byl spokojen, že neukazuje u porodu to co nemá a je za dámu i v náročné chvilce
 8o

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 05.02.17 22:31

@Mirka_1988 mě byla hrozná zima, takže jsem byla ráda alespoň za tu košili.

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 05.02.17 22:32

Ani nevim. Nějak jsem si vůbec nestihla všímat jak moc jsem byla zahalená a jestli vůbec. Měla jsem trochu jiné starosti :mrgreen:

Lejlinka88
Závislačka 2643 příspěvků 05.02.17 22:32

Ja myslim, ze ani ne. hlavne mne byla u obou porodu strasna zima a bez pletenych ponozek a kosile bych asi vazne umrzla :) mela jsem na sobe hozena 2deky od por. asistentky a stejne jsem tam klepala kosu :)

Crystal87
Generální žvanilka 23789 příspěvků 05.02.17 22:32

Druhého syna jsem rodila v srpnu nebyly zrovna hice ale mně ano tak jsem rodila nahá ten pytel mi pak vadil

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 05.02.17 22:34

Rodila jsem v cervenci, naha (pac me pri kontrakcich po necelych dvou minutach prudilo se oblikat a svlikat cestou do/ze sprchy, proste opruz. A bylo mi to uplne jedno stran nejakeho studu nebo tak. Za me - obleceni bylo proste na obtiz, tedy byla vyhoda rodit naha.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19335 příspěvků 05.02.17 22:36

Chápu, že nad tím přemýšlíš, já to měla naopak, vůbec sem si nedovedla představit, že bych byla při porodu nahá, prostě jsem POČÍTALA s tím, že budu mít košili celou dobu.
Když však přišlo na věc, tak jsem z vany, kde jsem se nakládala možná hodinu, sotva vylezla ven a to poslední, co sem řešila, že nemám nic na sobě.
Bylo to každopádně moc pohodlné, nikde nic netlačilo, nekrčilo se, netáhlo, nejspíš by mi bylo i horko. Také přiložení bylo přirozené, nemusela sem honit knoflíčky atd. Zima se mi udělala až po porodu a to přese mě hodili deku, takže pohoda.

allinka
Kecalka 389 příspěvků 05.02.17 22:38

Poprvé jsem měla nějakého toho erár andělíčka, podruhé jsem letěla tlačící ze sprchy (byl to neskutečný fofr) a rodila nahá. Rozdíl jsem nepostřehla, zima mi byla v obou případech :-) Jo, vlastně jednu nevýhodu nahota má - musíš si hlídat, abys měla pak nějakou fotku k založení do alba :-D Ještě, že jsem si to pak uvědomila a zahalila se, manžel cvakal a nedošlo mu to, takže tu první fotku s mimčem nemůžu nikomu ukázat :-)

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 05.02.17 22:42

Já jsem chodila pořád do sprchy a už jsem neměla sílu se pokaždý oblíkat, navíc mi bylo horko, ale byli jsme na porodním pokoji jen já, manžel a porodní asistentka. Bylo mi to úplně jedno a bylo to v rámci možností příjemný :-)

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 05.02.17 22:42

Poprvé jsem měla nejakou košili a bylo mi to jedno. Ze začátku mi byla zima, ale když došlo na tlačení tak mi bylo vedro, takže bych klidně byla nahá.

allinka
Kecalka 389 příspěvků 05.02.17 22:44

Ha, koukám, že to vypadá, že mám sérii fotek z průběhu porodu :-D To ne, ale to první přiložení, je tam vidět víc, než bych chtěla :-)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19335 příspěvků 05.02.17 22:45

@allinka tak tohle je to nejmenší, v dnešní době photoshopu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: taky mám všechny fotky s odhalenýma prsama, kde sem potřebovala, tam sem tu kopii rozostřila ;)

Pety2
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 05.02.17 22:57

Tak ja byla extremistka, prijela jsem do porodnice prakticky rodici, taktak jsem stihla sundat boty, pomohli mi na postel a hned at tlacim a stejne mezi kontrakcema jsem poprosila muze at mi vytahne nachystanou kosilku a rychle jsem se mezi kontrakcemi prevlikla z satu do kosilky :-D proste at mam vsechno maxi pohodlne, myslim, ze tohle kazda pozna v tu pravou chvili, jak se citi nejlepe, mi by uplna nahota vadila

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 05.02.17 23:34

Já myslím že župan je ideální věc :D dá se lehce navléknout a svléknout a v létě nějaký tenký bude super :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama