Má někdo žehličku na vlasy z Rossmanna?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Má někdo žehličku na vlasy z Rossmanna?
Ahoj, holky, má ji prosím někdo? Značka Ideen Welt. Potřebovala bych se na něco zeptat, nemám k ní návod, než bych ho sehnala z Rossmanna, bylo by to na dlouho. Děkuji
Ještě edit: Nikdy jsem žádnou žehličku na vlasy neužívala. Když tuto zapnu, červeně bliká. Je to OK? Nevím taky, na kolik nastavit kolečko teploty, chci jen silnější suché vlasy (krátké)občas narovnat. Hlavně nevidím tam žádný bod, směr, jak a kam regulační kolečko natočit (u regulačních koleček bývá naznačen bod, kam má nastavená teplota směřovat, tady takový nevidím). Je to tahle obyč žehlička https://www.rossmann.cz/…cka-na-vlasy Díky ![]()
edit-už nic, vyřešeno, ruším dotaz
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!