Má někdo zkušenost s peněženkou vuch

29
13.11.22 10:18

Má někdo zkušenost s peněženkou vuch

Dobrý den, chci synovi koupit peněženku vuch dle obrázku. Je dobrá pro 15letého chlapce. Má někdo zkušenost, prí se tam nevejde moc mincí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3139
13.11.22 10:29

Co má společného věk a pohlaví s vhodností peněženky?
Je to peněženka, dávají se do ní peníze. Jako taková funguje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10651
13.11.22 10:33
@Anonim 14 píše:
Dobrý den, chci synovi koupit peněženku vuch dle obrázku. Je dobrá pro 15letého chlapce. Má někdo zkušenost, prí se tam nevejde moc mincí.

Koupila bych koženou. Od vuch už nikdy nic. Koupila jsem si batoh a po měsíci nošení se mi začala trhat. Takže od nich už nic kupovat nebudu.

Ještě dodám, že peněženku mám z Tchibo a mám ji už 10 let a stále jako nová.

Příspěvek upraven 13.11.22 v 10:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6794
13.11.22 10:33

Vuch je o nicem. Penezenka mi vydrzela tri mesice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8699
13.11.22 10:45

Peněženky tam nedoporučuji kupovat - kamarádce vydržela sotva dva týdny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
13.11.22 10:46

A já mám peněženku už dva roky a je furt v pohodě, nikde se netrhá atd. 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.22 10:53

Osobní zkušenost nemám, ale kamarádka od nich má už poměrně dlouho baťůžek a minikabelku a je nadšená :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21530
13.11.22 11:02

Já má m teda přebalovací batoh a nemůžu si stěžovat. Možná bych brala lehčí :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5810
13.11.22 11:07

Já mám od nich taky kabelku a batůžek a super :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1039
13.11.22 11:12

Mám peněženku 3 roky a je jen odřená na rozích od toho jak jí cpu do malé kabelky 😅 🙈

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
901
13.11.22 11:15

Nedoporučuju. Rychle se odírá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1434
13.11.22 11:16

Mám batoh skoro rok a super, takže mě tady překvapuje tolik negativních recenzí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
255
13.11.22 11:34

Já mám od nich takovou menší kabelku a jsem maximálně spokojena🙂 kamarádka ma peněženku a taky si nestezuje a to ji ma už více než rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1746
13.11.22 11:49

Já jsem měla peněženku a hrozně brzo mi popraskala a oloupala, byla z té série s puntíky,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3139
13.11.22 11:51

A je třeba vzít v úvahu, že naprosto ty samé věci bývají za zlomek jejich ceny na Aliexpressu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

O Budulínkovi

  • (5) + 5 recenzí

O Červené karkulce

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin