Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Vezmu to obráceně, z vlastní zkušenosti velmi, ale velmi nedoporučuji práškovou, fakt je to hnus, holky od nás braly tablety.
mam zkusenosti s macou od olimpexu
http://multi-shop.cz/…461-_MED.jpg
cca 400Kc
a i s touhle macou 500
http://www.mj-krasazdravi.cz/…est-Maca.jpg
cca 200 Kc
obe jsou stejne- rikal manzel, a moc si macu pochvaluje
Katka jaký to má dopady na manžela?
můj bere tak necelých 6 dnů macu tak jsem zvědavá zatím nic neříkal že to působí
pravda je že já ho prolívám ještě bylinkama ![]()
On to bere na managersky syndrom, ale ma i vetsi chut na sex
My brali taky právě MACU v prášku, v bio kvalitě. Je to to nejlepší co je, v tabletách už jsou přidávané jiné věci… Ta bio v prášku je fakt čistě jen a jen přírodní Maca. Takže my jsme se překonávali i když to nebylo nejlepší
. Časem jsme to dělali tak že jsme dávku rozmíchali ve skleničce panáku sladké šťávy a pak to spolkly a zapili. Dalo se to…a opravdu po ní byli vidět výsledky, tu já můžu doporučit všemi deseti! Jsou na světě horší věci…a když je to pro miminko…pro to já bych dnes spolkla už i snad žížalu
.
Byla to tahle: http://www.lekarnanaprokopce.cz/shop.php?…
ahoj chci se zeptat objednala jsem si prášek Maca,jen mě zajímá jestli při ní můžu jíst i listovku?děkuji za odpověd
Ahoj, holky prosim kde kupujete macu? sezenu i jinde nez na netu? a pomohla nekomu na spermio? diky ![]()
Organickastrava má super kvalitní Macu. Jíme ji s přítelem a je to paráda. Nášup energie a sex taky super ![]()
Ahoj holky dnes sem koupila muzovi macu a zinek aby papal
může tohle oboje prej se bojí abych ho nepredavkovala
a mohu ho užívat u já když jsem začala užívat gynex?
@pavla.velova Ať je manžel v klidu, může obojí a přidej mu kapky Kotvičník z pupenů (třeba firma Naděje). Ty si nech ten Gynex a přidej kyselinu listovou. Předpokladám tedy, že plánujete potomka.
@Jedna babička kyselinu beru už asi 3 měsíce pravidelně a plánujeme potomka v červenci sem měla biochemické
@pavla.velova tak ať se brzy zadaří. Kotvičník bys mohla brát též, je dobrý na kvalitu vajíček, ale s gynexem se budu trochu tlouct, tak dohromady spíše ne.
@Jedna babička já radši jen ten gynex až se to s něčím netluce a tu listovou budu brát dále
Ahoj všichni, rozhodla jsem se zkusit Macu, jen nevím, kterou značku. Některé jsou i dvakrát tak drahé než jiné. Má cenu si připlatit? Budu ráda, když se podělíte o zkušenosti