Reklama

Magnesium, nízký tlak a průjem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:44
Magnesko, nízký tlak a průjem?

Čauky holky, vy, co berete magnesko sypaci, jak vám je? Já mám po něm křeče a pak i řidší stolici, je to mozne?? A ještě stavy, že by to semnou flaklo a spát taky pořádně nemůžu. Dekuju za rady :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5384 příspěvků 18.03.18 16:49

Po magnesiu bys právě křeče mít neměla. Mně právě od křečí pomáhá. Nvm, nezdá se mně, že by to bylo od MAgnezia. A nezkoušela jsi brát třeba už v poledne? Jestli se ty stavy nezlepší, když nemůžeš spát.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:49

Mě vyhovuje a i mi chutná po normálních tabletách mám křeče a bolí mě břicho, průjem může být od toho že ho bereš moc :think:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:50
@P4ja píše:
Po magnesiu bys právě křeče mít neměla. Mně právě od křečí pomáhá. Nvm, nezdá se mně, že by to bylo od MAgnezia. A nezkoušela jsi brát třeba už v poledne? Jestli se ty stavy nezlepší, když nemůžeš spát.

nemyslela křeče v žaludku? ty od magnesia jsou

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:51

@P4ja teď to zkusím brát 1 za dva dny, doktor mi to předepsal na noc a druhý den se po tom vždy podělam.. Ty křeče mám spíš po to, že po tom fakt asi chodím na záchod, nevím. Dneska mě to začalo nejvíc, to jsou křeče jakoby spíš fakt ve střevech. Já to dostala na bolesti

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:52

@ka2ka ano, přesně tak, jak když máte křeče při průjmu prostě. Šílený. Špatně jsem to napsala, omlouvám se

P4ja
Kelišová 5384 příspěvků 18.03.18 16:53

@Klaraslunicko Hm, tak asi opravdu silnější dávka. :( Oni ty sypací jsou silnější. Tak jedině zkusit tablety. A nebo třeba pít Magnezii, kde není tolik hořčíku.

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:55

@P4ja takovýho přemýšlení mi dalo, co jsem snědla spatnyho. Tohle Teda fakt nedávám, celej den křeče :/

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 18.03.18 16:56

V případě křečí či průjmu se doporučuje popíjet dávku v průběhu dne.
Z mé zkušenosti tlak může lehce snižovat, ale nemyslím si že o tolik. Nedávno jsem měla období, kdy jsem jej nepila a zrovna mi trochu vyletěl i tlak a někde jsem četla, že pomáhá i na tlak, tak jsem zkusila užívat 2 sáčky za den a tlak se snížil jen lehce -o max.10 jednotek.

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:58

@-Evka- ono možná jak na které tělo to podle mě funguje. Ten kdo má odjakživa hodně nízký tlak, tak si tím asi opravdu nepomůže. Každopádně, já už ho nechci ani vidět to magnesko, to radši přežiju bolesti, jak ta děloha roste

P4ja
Kelišová 5384 příspěvků 18.03.18 16:58

@Klaraslunicko Tak opravdu pit postupně, jak píše @-Evka- a nebo se domluvit s doktorem a snížit dávku.

P4ja
Kelišová 5384 příspěvků 18.03.18 16:59
@Klaraslunicko píše:
@-Evka- ono možná jak na které tělo to podle mě funguje. Ten kdo má odjakživa hodně nízký tlak, tak si tím asi opravdu nepomůže. Každopádně, já už ho nechci ani vidět to magnesko, to radši přežiju bolesti, jak ta děloha roste

Zase si myslím, že tlak to moc neřeší, já ho v těhotenství měla nízkej s hořčíkem i bez.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:59

@-Evka- já ho v těhotenství měla předepsaný právě kvůli tlaku, ale jako docela velký dávky aby to prý fungovalo, ale nevím o kolik snižuje :nevim:

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 18.03.18 17:01

Můžeš být i citlivá na nějaká sladidla, co do toho dávají. Ale průjem většinou znamená, že máš moc hořčíku najednou - anebo obecně moc anebo v pro Tebe nevhodné formě. Předepsal Ti to s tím, že i testoval, kolik máš hořčíku, anebo jen tak naslepo na bolesti? Zkusila bych poloviční dávku. Máš Magnosolv? Také existují vhodnější formy hořčíku - " Pokud potravinové doplňky vyvolávají průjem, snižte dávkování nebo zkuste brát magnesium glukonát, který má menší účinky na zažívání."
 http://www.beltina.cz/…zium-horcik/

Příspěvek upraven 18.03.18 v 17:06

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 17:01

@P4ja asi máte pravdu, ono v těhotenství prostě nižší bude, je pravda, že já trubka ten sypaci pila jen v 1 decce stavy s vodou. Jsem pitomá prostě

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama