Reklama

Malá tepová frekvence plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 20:12
Malá tepová frekvence plodu

Dobrý sen, dnes jsem byla na gynekologii a doktor mi řekl že „miminko“ jw menší než by mělo být to zase není takový problém ale má malou tepovou frekvenci jen 50 tepu za minutu mám strach tak bych se chtěla zeptat zda stím nemáte někdo zkušenosti děkuji.

Reklama

Reakce:

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 31.07.18 20:19

To je opravdu hodne nizka tepova frekvence. Novorozenci maji okolo 160tepu/minutu. V kolikatem jsi tydnu?

lachtanice86
Kelišová 5723 příspěvků 31.07.18 20:28
@Anonymní píše:
Dobrý sen, dnes jsem byla na gynekologii a doktor mi řekl že „miminko“ jw menší než by mělo být to zase není takový problém ale má malou tepovou frekvenci jen 50 tepu za minutu mám strach tak bych se chtěla zeptat zda stím nemáte někdo zkušenosti děkuji.

To je dost málo. V kolikatem tt seš?

Ppájaa
Nováček 6 příspěvků 31.07.18 20:28

.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 20:30

V 8 týdnu podle plodu 5+6 a podle žloutkoveho váčku 7+4

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 31.07.18 21:41

Ja te nechci strasit, ale mela jsem to uplne stejne a v 11 tydnu byl konec. Ja jsem mela i docela pozde pozitivni test a vsechno bylo posunute, na gyndu jsem se objednavala na 8 tyden aby uz neco bylo vidět a nebylo jeste srdicko, plod byl mensi, nez mel byt, tak jsem chodila na kontrolu kazdy tyden, srdce se ukazalo, ale bilo strasne pomalu a do tydne byl pak konec.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 21:56

@Balatonek
A žádné potíže si jinak neměla?

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 31.07.18 22:43
@Anonymní píše:
@Balatonek
A žádné potíže si jinak neměla?

Nemel jsem vubec nic. Zadne potize, ani tehotenske priznaky, vubec nic, jen vynechana ms a pozdeji pozitivni test. Nic jineho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 00:04

Bohužel mám stejnou zkušenost jako Balatonek. Srdce bílo, ale pomalu, lékařka mě připravila na možný špatný konec a tak to i dopadlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama