Mám doma 15měsíční kojence - problémy s jídlem

604
31.7.13 21:10

Mám doma 15 měsíční kojence :-)))

Ahoj maminky,

je tady někdo kdo to měl podobně.. dcera ma čerstě 15 měsíců a jídlo ji nic moc neříká..

Když ji posadim do jídelní židličky, že budeme jíst tak to je katastrofa.. nesni lžičkou skoro nic.. když ji dam třeba do ruky brambor tak sni aspon tak trošku..

U svačin to ani nezkoušim ji davat do židličky.. to ji dam ovoce do ruky a ji za pochodu to mi sni klidně i celou broskem nebo 3 meruňky..

ale obědy, večeře.. to je celkem terno..

jedine co opravdu miluje a neskutečně se na to těší je kojení..

Kojim ji 2× denně.. v noci asi 1-3×..

ona se na to prso neskutečně těši..

vlastně ani nevim co chci.. jen se asi zeptat jestli to měl někdo taky tak.. a jestli se to pak někdy samo upravi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4913
31.7.13 21:12

Ahojík, tak já taky kojím 16 měsíční, posledních pár dní už jen ráno, večer a vnoci, ale zase jídlo jí jak strhaná vše, v židlečce dlouho nevydrží, ale taky hodně záleží co jí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3359
31.7.13 21:13

Ja nekojim, ale kdybych ustoupila, tak pije porad jen mleko… A kdyz ma hlad, tak zbasti vsechno i v sedacce… :) Taky nejsme moc velky jedlici, ale snazim se neustupovat a to je nam 9 mesicu… Zkousim, co ji nejvic chutna a to ji pak davam treba 2-3 dny po sobe a pak papa zase vsechno, ale je to jen o trpelivosti a Ty se nedej! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38159
31.7.13 21:33

@agulla
Knedla nejedl 15 měsíců nic. Ale fakt vůbec nic. Nic nespolknul, vody se nenapil, odstříkaný mlíko nechtěl, já z něj byla na palici, protože byl žravej, tlustej, já těhotná a vycucnutá z tvorby 5 litrů mlíka nebo kolik toho za den vypil :zed:
Pak si dal v restauraci kus steaku a rozjedl se, i se pak rychle odstavil. Takže jeho první jídla byly steaky, čína, pizza a arašídový křupky :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
31.7.13 21:37

@agulla mám doma něco podobného. Teď se naučil dělat „prosím“ a tak ke mě přijde, udělá prosím, řekne mňami, no a nedej mu :D
Jo a jídelní židle je úhlavní nepřítel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
31.7.13 21:41
@Bibi30 píše:
@agulla mám doma něco podobného. Teď se naučil dělat „prosím“ a tak ke mě přijde, udělá prosím, řekne mňami, no a nedej mu :D
Jo a jídelní židle je úhlavní nepřítel

jooo tak to je uplně jako u nás :-D :-D ta naše zase zamnou chodi přes den a cicicici :-))) našstěsí mi netaha tričko..
vi, že ma kojení jeno před spanim.. tak si někdy lehne do postele a děla chrchr a cici :-D a pak když přijdu, že ji dam tak ta skače a pišti radosti.. je to celkem mazec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
31.7.13 21:43

Jee vy jste mě potesily už jsem se bála ze ta naše cácora je VIP TŘÍDA ale je jich víc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
31.7.13 21:43
@Baba píše:
@agulla
Knedla nejedl 15 měsíců nic. Ale fakt vůbec nic. Nic nespolknul, vody se nenapil, odstříkaný mlíko nechtěl, já z něj byla na palici, protože byl žravej, tlustej, já těhotná a vycucnutá z tvorby 5 litrů mlíka nebo kolik toho za den vypil :zed:
Pak si dal v restauraci kus steaku a rozjedl se, i se pak rychle odstavil. Takže jeho první jídla byly steaky, čína, pizza a arašídový křupky :twisted:

tak vidim, že je to všude sejné.. když už chci aby na obě konečně něco snědla tak ji dam podobě jako ty kousek masa, parek, po tom by se mohla utlouct..
ael zase každý den ji to nemůžu davat, že..

Holky a co na to Vaše dr.? mam trochu strach aby měla dost vitaminu když jeji hlavní jídlo je mlíko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2106
31.7.13 21:48

Ahoj, tak ja nasu mladsiu som kojila 23 mesiacov a keby som nebola na nu tvrda a neodstavila ju, tak kojim este dotedka a to uz ma 27 mesiacov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38159
31.7.13 21:51
@agulla píše:
tak vidim, že je to všude sejné.. když už chci aby na obě konečně něco snědla tak ji dam podobě jako ty kousek masa, parek, po tom by se mohla utlouct..
ael zase každý den ji to nemůžu davat, že..Holky a co na to Vaše dr.? mam trochu strach aby měla dost vitaminu když jeji hlavní jídlo je mlíko..

Naše chtěla Knedlu poslat k psychologovi :D
Nechala sem mu nabrat krev, všechno v cajku. Železo teda na spodní hranici, ale pořád v normě.

Ale tak tvůj nejedlík aspoň něco sní. Knedlu sem ze zoufalství nechala doma s mužem a Knedla nevzal do pusy vůbec nic. Přestal čůrat, tak jsem to vzdali :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
31.7.13 21:54
@Baba píše:
Naše chtěla Knedlu poslat k psychologovi :D
Nechala sem mu nabrat krev, všechno v cajku. Železo teda na spodní hranici, ale pořád v normě.Ale tak tvůj nejedlík aspoň něco sní. Knedlu sem ze zoufalství nechala doma s mužem a Knedla nevzal do pusy vůbec nic. Přestal čůrat, tak jsem to vzdali :roll:

Máš je dobře pojmenované :-))) jestli jsem to spravně pochopila tak Knedla ma už přes 2 ročky to pořad jenom hlavně kojiš? a co Nok? :-)) toho kojiš taky?

a prosím Tě kdy Vás chtěla doktorka chtěla poslat k tomu psychologovi??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
31.7.13 22:00

Můj starší do 15m jedl jen velmi málo, jinak mlíko a mladší do roka se jídla ani nedotkl, od roka už docela ochotně jí, ale mlíčko mu chutná pořád stejně..už si připadám jak dojná kráva :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
31.7.13 22:02

Štěpánek má 2 roky a 9 měsíců a kojit jsem přestala před několika týdny a to jsem se fakt bála, že to prostě nepůjde, že to nezvládnem a budu malého kojit až do školy, ale nakonec to šlo a někdy mi je smutno, že už máme definitivně dokojeno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
31.7.13 22:04

@Ajjaa jé, ty se máš..já odstavování nějak nezvládám, ráno a večer si s chutí dá ještě i starší..je mu skoro 3,5, a nechce pochopit, že mlíčko je pro mimina :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
31.7.13 22:08

Slavusko, tak když to je jen ráno a večer a tobě to nevadí tak je to v pohodě, ne? Štěpánek poslední dobou chtěl prso čím dál častějí a už to bylo neúnosné. Prostě jsem přišla na to, že už mi to asi vadí, ale opravdu to bylo ve dne i v noci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama