Mám obavy o svoji matku

400
28.3.20 21:33

Mám obavy o moji matku

Dobrý večer,
mám obavy o moji matku. Je už dlouhodobě alkoholička, ale teď k věci. Matka už měsíc má zdravotní problém. Začalo to od krku až po loket, kdy má čím dál horší bolesti. Teď ji to prý začalo jít i do nohy a pajdá. Nemáte s tím někdo zkušenost? K lékaři nevím zda ji dokopu. Psychicky i fyzicky je na tom zle. Léčit se nehodlá.
Nevíte zda by to mohlo značit nějaký zdravotní problém? Napadl mě náběh na mrtvici nebo něco mnohem horšího. Nesetkali jste se s tímto někdo? Že by někdo měl takové bolesti, které by postupovaly i jinam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

567
28.3.20 21:38

Nabeh na mrtvici to nebude, spis to bude od nervu. Je mozne, ze se treba uhodila do krcni patere a zpusobila si navenek neviditelne zraneni?

Příspěvek upraven 28.03.20 v 21:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24696
28.3.20 21:39
@Barry1997 píše:
Dobrý večer,
mám obavy o moji matku. Je už dlouhodobě alkoholička, ale teď k věci. Matka už měsíc má zdravotní problém. Začalo to od krku až po loket, kdy má čím dál horší bolesti. Teď ji to prý začalo jít i do nohy a pajdá. Nemáte s tím někdo zkušenost? K lékaři nevím zda ji dokopu. Psychicky i fyzicky je na tom zle. Léčit se nehodlá.
Nevíte zda by to mohlo značit nějaký zdravotní problém? Napadl mě náběh na mrtvici nebo něco mnohem horšího. Nesetkali jste se s tímto někdo? Že by někdo měl takové bolesti, které by postupovaly i jinam?

Nemůže to mít od páteře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
28.3.20 21:40

Muze to byt i treba borelioza v pokrocilym stadiu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
28.3.20 21:40

@Russet nevím. Snažím se jí přesvědčit, aby šla k lékaři se nechat vyšetřit, ale jestli tam někdy půjde, to těžko říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
28.3.20 21:42

@fotze U boreliózy je prý příznak červené skvrny. Což ona nemá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22272
28.3.20 21:44
@Barry1997 píše:
Dobrý večer,

Tak zdravotní problém určitě má, ale když se nehodlá léčit, je celkem jedno, jaký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
28.3.20 21:46

@Barry1997 to moje mama napriklad nemela a boreliozu ji zjistili. Nemela ani horecky nic, ze zacatku se to jevilo jako skriply nerv, az kdyz zacala ochrnovat na pulku tela, tak ji udelali test na boreliozu a mela ji. Lezela pak asi 2 mesice na infekcnim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
28.3.20 21:47

Napadlo mě, že ji to mohl udělat partner, ale ten ji uhodil naposledy před 3m. Je to těžký alkoholik a násilník. Ale to mi říkala, že to jí on neudělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3767
28.3.20 22:22

Může to být klidně vyhžezlá plotýnka a ani ta borelioza není vyloučena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
28.3.20 22:26

Pokusim se jí dokopat k lékaři. Nevýhoda je, že ode mě bydlí 350km, takže ji nemůžu ani vidět. A už vůbec ne v téhle situaci, protože mám 9m dceru. Uvidím co zítra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
28.3.20 22:57
@Barry1997 píše:
@fotze U boreliózy je prý příznak červené skvrny. Což ona nemá..

Ahoj, mám již několik let neuroboreliózu, přeléčovanou kapačkama a vůbec žádný flek jsem nikdy neměla a není jasný původ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14018
28.3.20 23:01

@Barry1997 kdo si nechce dát pomoci, tomu pomoci nejde - je to zbytečné
chápu, že je to matka, tak se snažíš možně i nemožně - už tu takových diskusí bylo víc, když alkoholik nechce, tak je všechno marné
bohužel :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama