Mám zpožděnou MS 5 dní a testy negativní

Anonymní
12.3.21 08:41

mám zpozdenou MS 5 dni a testy negativní

Ahoj prosím dnes mám 5 dní zpoždění ms první test jsem udělala po vynechani byl na něm duch mini pak už jen negativní. myslite že mám ještě šanci být těhotná? od zpoždění jsem udělala asi dalších 5 testu a vzdy možná duch po zaschnuti.asi nejsem těhotná že? Ivu vím cca kdy byla je to cca 17 dni.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6794
12.3.21 08:55

Nejsi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10925
12.3.21 09:11

Bohužel ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
12.3.21 09:50

Nejspíš nejsi, pokud nemáš posunutou ovulaci. Zpoždění může mít moře důvodu :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3068
12.3.21 10:02

Po 5 dnech zpoždění by mělá být normálně viditelná čárka a ne duch. Taky si myslím, že těhotná nejsi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.21 13:59

@Dara90 holky zkusila jsem test pepino teď vidíte něco? prsa mě bolí a MS stále nikde.

  • Citovat
  • Upravit
15194
12.3.21 13:59

Nejsi těhotná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3068
12.3.21 14:00

Já nic nevidím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.21 14:19

@karkarka ještě tady jedna fotka

  • Citovat
  • Upravit
7748
12.3.21 15:05
@Anonymní píše:
@Dara90 holky zkusila jsem test pepino teď vidíte něco? prsa mě bolí a MS stále nikde.

Ne, nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15194
12.3.21 15:45
@Anonymní píše:
@karkarka ještě tady jedna fotka

Nevidím, ale určitě testuj jen z ranní moči. Zkus zítra ráno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.21 15:48

@karkarka děkuji už nemám test tak už asi testovat nebudu když už 5 den nic. :,( :,( :,( :,(

  • Citovat
  • Upravit
15194
12.3.21 16:44
@Anonymní píše:
@karkarka děkuji už nemám test tak už asi testovat nebudu když už 5 den nic. :,( :,( :,( :,(

Dokud nepřijde menstruace, šance je. Test kup a udělej, zítra nebo pozítří.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.21 17:43

@karkarka já právě nevím je to po 2 co mám tak dlouhé zpoždění ach jo sem tam mám takové bublani v podbrisku či vlneni nevím co to jako je ale také bolesti v podbrisku jako kdyby už měla přijít ta mrcha.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.6.21 11:14

Zpožděná MS,negativní test

Ahoj holky.Chci se poradit.Po 7 letech jsem začla užívat HA. První měsíc užívání jsem skoro celý měsíc krvácela(špinila),druhý měsíc bylo vše v pořádku, ale měla jsem dostat menstruaci v pátek/sobota.4 dny jsem brala bílé prášky z plata.Dnes mám začít brát nové platíčko a menstruace nikde. Antikoncepci beru pravidelně každý den ve stejnou hodinu. Při sexu se víc nechráníme jen se přítel nikdy neudělá do mě ale ano vím stačí kapka.Dnes jsem si dělala test a je negativní. Můj gynekolog ordinuje až ve středu

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty