Kapky mama aua Zahn

21.1.21 23:05

Zoubky - Mama aua zahn

Prosím o radu. Malé rostou zuby a vůbec kvůli tomu nespíme. Co hodinu jsme vzhůru už dva týdny a docela mě to přestává bavit. Slyšela jsem, že kapky mama aua Zahn zabírají. Akorát se dají koupit jen v Rakousku? Už jsme vyzkoušeli dologel a viburcol ale bez efektu. Prosím tedy kdo má možnost koupit a prodat kapky mama aua, nebo ví o něčem, co opravdu zabírá na rostoucí zoubky. Budu vděčná, děkuji :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
373
21.1.21 23:25

A paracetamol nebo nějaké jiné čípky jsi nezkoušela? Ja mam zkusenost, ze zadne matlanicko na dasne nepomáhají, jediny co trošku, tak cipek na noc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
21.1.21 23:26

S dovolením se připíchnu, téma mne zajímá. Synovi je 7 měsíců a cca od 3 měsíce to v puse pracuje :zed: Zub zatím ani jeden. Co malého máme sem se nevyspala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12748
21.1.21 23:44

Za me calgel a namrazit dudliky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 00:49

O tom calgelu jsem slyšela, že mezi gely opravdu zabírá, ale zase obsahuje karamel, nebo něco takového. A já jí tam na noc cukr dávat nechci na ty zoubky, co už venku má. Chladit gelové kousátka jsem zkoušela a začala mi teď v zimě akorát kašlat. Takže max do ledničky. Mě se spíš jedná o tu noc, jak přežít a nezbláznit se. Ještě zkusím prostudovat ty čípky jak píše @Půáček :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
22.1.21 03:49

Dceři zabírá mastička Dr. Max, nemá žádné farmakologické látky, může se používat každých dvacet minut. Je v tom heřmánek a lékořice. Já teď měla zánět zubu, abych se nepředávkovala analgetiky, tak jsem to zkusila a taky mi to zabralo.
Jmenuje se to First teeth relief gel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 10:15

@Mediula děkuji zkusím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu