Maminky a nastávající maminky Praha - Hostivař a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
729
1.8.14 13:22

@nadulka87 Nápodobně, taky je ze mě téměř vegetarián a to jsem si dřív nedovedla představit den bez masa :) Asi je to vážně obranný mechanismus pro prcka :)Jen se bojím, aby nebyl diabetik, protože mi chutná akorát všechno sladké: pečivo, ovoce, džusy, naopak čokoláda mě neláká vůbec.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
1.8.14 14:02

@Gritos no tak asi tělo potřebuje cukr víc než obvykle :) nedáme někdy kafe/čaj/džusík/zmrzlinu nebo něco podobného?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
729
1.8.14 15:58

@nadulka87 Ráda, jen si teď na týden beru dovolenou :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
1.8.14 16:42

@Gritos teda, ty se máš… já si ještě počkám nějakou chvilku :( tak si užij dovolenou a pak se domluvíme

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.8.14 17:19

Ahoj holky já mám sice už termín v září 2014, ale bydlím ve Strašnicích, což není daleko ani od Vršovic, ani od Zahraďáku:-) a určitě bych se ráda s nějakou maminkou taky seznámila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4425
1.8.14 21:15

@diona
Tak to je ode mě za rohem:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.8.14 21:25

Tak to je bezva, určitě se můžeme někdy potkat, když to máme za rohem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
729
11.8.14 11:55

Začíná to být docela banda :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
11.8.14 11:58

Ahoj holky jsem ze Strasnic muzu se pridat? tp mam v prosinci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
11.8.14 18:51

Můžeme se třeba domluvit nějaký den na Gutovku? Znáte to tam? je to hezké hřiště a dá se tam pěkně sedět a pokecat:-)Zkuste navrhnout někdo termín:-)a přidat se může samozřejmě kdo chce:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
12.8.14 15:29

Ani nevíte, jakou mi dělá radost, že je nás tu tolik :) a čím víc, tím líp ;) o Gutovce jsem slyšela, ale absolutně netuším, kde to je :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
12.8.14 21:40

Gutovka je kousek od metra Strašnice, je to tam moc hezké, mám ale pocit, že tam chodí půlka Strašnic…Nebo se může navrhnout něco jiného:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
13.8.14 09:26

Aha… tak tam to neznám, ale mám to kousek, takže jsem pro ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1147
16.9.14 08:38

Ahoj holky, bydlíme kousek od OC Hostivař a rádi se také s někým seznámíme, malé budou 2 roky, hledáme kamarádku :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová