Maminky březen/duben 2015 Ostrava a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
18.9.14 11:05

Podle babských povídaček znamená chuť na maso kluka? Sladké holka? Já si kupuju anglickou, uzené apod. a jím to jen tak s hořčicí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
793
18.9.14 12:22

Holky pohlaví prý nejdřív od 16 tt se dá poznat a ještě to není na 100%, tak to si ještě chvilku počkáme :)
a co jména už máte nějaký vybraný? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1341
18.9.14 12:34

@Beata_O no u kluka máme jméno jasné, tatínek chce ať se jmenuje po něm.. Tudiž Vladimír :) a holčičku bych chtěla Šarlotku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
95
18.9.14 13:05

Jojo ksoi to jen babske povidacky :) ale cetla jsem clanek a neco na tom trochu bude uvidime :) mno mame vybrano samuel/sofie :) takze ani ma screeningu me zatim nereknou co to bude tak si pockame neda se nic delat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
95
18.9.14 13:13

Jojo ksoi to jen babske povidacky :) ale cetla jsem clanek a neco na tom trochu bude uvidime :) mno mame vybrano samuel/sofie :) takze ani ma screeningu me zatim nereknou co to bude tak si pockame neda se nic delat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
793
18.9.14 13:28

My chlapečka taky Samuela a holčička by byla Ella

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4236
18.9.14 14:30

@kristii U mě to platilo, že u dcery jsem nebyla moc pěkná a u syna jsem kvetla :oops:
teď si zase připadám jak šereda, tak opravdu věřím, že to bude holka.Ani nevolnosti nemám, je to stejné jako u první holky :palec:
A kontrolu mám jako ty 22.9. pohlaví ještě vidět nepůjde, vydrž ještě měsíc a kousek…kolem toho 16tt by to mohlo ale nemuselo jít dobře vidět. No uvidíš. Každopádně i já budu na každé kontrole od 16tt tlačit na doktora ať mi řekne. že tam mám holku :twisted:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4236
18.9.14 14:31

@Beata_O Jé Samuel je teď oblíbené jméno, mám tady jednoho půl ročního :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4236
18.9.14 14:33

@kristii @Beata_O Já u kluka mám vybráno Daniel nebo Jakub-Kubík, ale u holčičky která to určitě bude si nejsem jistá, ale možná Lilien nebo Ema ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
793
18.9.14 14:40

Taky koukám s tím samuelem a to jsem si myslela, že budem vyjímka :-O já chtěla puvodně Erička, ale doma se na to nikdo moc netváří

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4236
18.9.14 14:49

@Beata_O Mě zas hlavně ta starší generace jako babičky odrazovaly od Samuela, že co mě to napadlo dávat židovské jméno :cert:
Ale já jsem vybírala z českého kalendáře a prostě se mi samuel líbil a pořád líbí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
793
18.9.14 14:58

@terkom83 tak holčička by to u nás vyřešila, tam jsme rozhodnutí a líbila se nám ještě před otěhotněním :)uvažuju, že si koupím angelsounds nemáte některá? zkušenosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11184
18.9.14 15:10

Tak u nás holčička bude Simonka kluk je ještě nejistý ale asi Michal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
18.9.14 15:45
@40-čtyřicítka píše:
Podle babských povídaček znamená chuť na maso kluka? Sladké holka? Já si kupuju anglickou, uzené apod. a jím to jen tak s hořčicí :lol:

Jsem na tom podobně… Před těhotenstvím jsem se po sladkém mohla utlouknout… a teď mám chuť jen na slané a ani moje oblíbená Nutela mě nebere. :lol: I když poslední dva týdny u mě ve velkém jedou sladké palačinky. V prvních týdnech ale jedině slané. Tak uvidíme…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
198
18.9.14 16:07

Nooo, holčička jde těžko poznat tak brzy :D kdyz je tam pindík, není co řešit. Z té kačeny se vždycky ten pinďa vyklubat může :D :D :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová