Maminy z Brna na procházky nebo kafčo

Napsat příspěvek
Velikost písma:
67
1.12.16 08:22

@Little_Talker díky za info, volala jsem a opravdu zavřeno :( @ivca25k Když je Bedrunka zavřená, co Viktoria? http://www.centrumviktoria.cz/, ale nemají dětský koutek :/ Pak už jedině jít do centra, případně dáme jen procházku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
1.12.16 11:24

No snad bysme se bez toho koutku obešli:-) @Little_Talker šla by si taky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2414
1.12.16 11:30

@ivca25k @katchuli já v úterý můžu jen dopoledne, pak mám školu. Jinak my chodíme často do centra do čajovny Mezi stromy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
1.12.16 14:17

@Little_Talker díky za tip :) já jsem pro cokoli a můžu celý den, tak se holky domluvte, my se s Elou přizpůsobíme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2539
1.12.16 14:32

Jenom jsem nakoukla, také bydlím v Černovicích. :) Jinak kousek od Olomoucké je toto http://www.adrinelacafe.cz/.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2414
1.12.16 14:38

@katchuli Já můžu klidně zítra nebo pak středa od 12 dál, čtvrtek celý den…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
1.12.16 15:58

No mě by se spíš hodilo až kolem toho poledne, klidně i ta středa ale to mužem až ve 13h, čtvrtek máme celej volnicko :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
1.12.16 16:07

@lea79 tak to je pecka to mě nenapadlo ze jé s koutkem, kolem jezdíme často, dík za tip :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
1.12.16 18:37

Ahoj holky, tady se to rozjelo, to je fajn :-)
Jste domluvené na konkrétní termín? Já bydlím na Kneslove a rádi se Vašíkem (11m) přidáme. Nejlepší je pro nás úterý a čtvrtek, ale uvidím, kdy se reálně vyrazí. A líbí se mi, co našla Lea za kavárnu, to může být dobrý cíl :-) J.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
2.12.16 11:21

Ahoj holky, paráda, tak co čtvrtek ve 13 hodin v té http://www.adrinelacafe.cz/?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
5.12.16 13:07

Dobře platí, budeme tam :) těším se a jsem zvědavá v jaké sestavě se sejdeme :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
5.12.16 15:05

Supr, tak se těším :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
6.12.16 08:58

Holky přidá se ještě někdo? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
7.12.16 17:07

@JaňuleM Jee to je mazec, to bydlíme kousek od sebe :D na Turgenevove

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2414
7.12.16 17:31

Já se přidám až půjdete někdy na procházku nebo do té čajovny, normální kavárny nejsou na nás moc stavěné :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová