Reklama

Mát někdo podobnou zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

snažillka
Povídálka 29 příspěvků 26.03.18 17:33
Mát někdo podobnou zkušenost?

Ahoj prosím o pomoc už týden, má můj 4týdenní syn nějaký problém neumím to přesně specifikovat možná prdíky? věc se má takh :oops: že kadí asi 4 až 5krát denně docela dost velké dávky i prdí, přesto pořád brečí a když jsem vzala dneska rourku, tak jsem jen koukala kolik toho chudáček v sobě ještě měl nechápu, kde se to v něm bere :nevim: Co se týče opatření dělám snad vše odbrkáváme poctivě, masírujeme bříško, bereme probiotika, cvičíme s nožičkama, pijeme sem tam fenyklový čaj, dokonce ted zkoušíme bezplenkovou metodu ta snad jediná trochu pomáhá, ale žádná slíva, nechávám ho i hodně rozbalenýho…Jediné co mě napadá, je že se hodně přejídá chce kojit i dvakrát za sebou nejdelší interval co jsme vydrželi byli dve hodiny mezi kojením, mléka mám dost kvalitu snad taky má pěkně žlutou stolici, tak nevím s čím je problém jen nedokážu poznat kolik toho vypije… :think: omluvte chyby píšu ve spěchu už mi zas epláče není k utišení… :zed: jo plus na jídlo si taky dávám pozor

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 26.03.18 17:43

Řekla bych průměrný kojenec novorozenec. ;) Zkusila bych ho zavinout a pustit třeba lux, digestoř atd. Řvát může i kvůli tomu, že je přejedeny, ale stejně tak může ječet kvůli refluxu, dráždivosti či přetažení. Některým dětem četné kojení vadí, jiným ne.

Mladší syn byl hodně ubreceny, první dva měsíce trávil zabaleny jak mumie v tetrapline či flisove dece, pokud nespal a neměl prso v puse, tak řval :roll: Časem se to zlepšilo, kolem 4 měsíců už byl poměrně v pohodě, jen neusnul v kočárku a musel vždy do šátku na spaní.

pannda
Kelišová 6500 příspěvků 32 inzerátů 26.03.18 17:54

Může ho bolet bříško, proč ne..Probiotika jsou v pořádku, doporučuji Infants Dophilus. Zkus upravit kojení, alespon s intervalem 2hod, pravidelně. Nejíš nadýmavé potraviny?

Cleria
Povídálka 35 příspěvků 26.03.18 18:02

Zkus nejíst mléčné výrobky. Ano, opravdu vůbec žádné! Zkus to jeden den a uvidis jestli to náhodou nepomůže.

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 26.03.18 18:38

@Cleria souhlasím. vždycky jsem měla za to, že mléčnými výrobky se nemá šetřit, ale od té doby co jsem je vysadila, je malá v pohodě, já o 4kg lehčí a je líp. ale myslím, že těžké je jen kravské mléko, kozí a ovčí věci zvládáme v pohodě

snažillka
Povídálka 29 příspěvků 26.03.18 20:07

To s mlékem zkusím :) Ale spíš mi přijde, že se opravdu přejídá už jsem domluvená s mudr na středu, že na něho mrkne.. přijd e mi, že toho sní fakt hodně a chce pořád a pořád víc… minule za pět dní přibral 300g..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >