Mát někdo podobnou zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

snažillka
Povídálka 29 příspěvků 26.03.18 17:33
Mát někdo podobnou zkušenost?

Ahoj prosím o pomoc už týden, má můj 4týdenní syn nějaký problém neumím to přesně specifikovat možná prdíky? věc se má takh :oops: že kadí asi 4 až 5krát denně docela dost velké dávky i prdí, přesto pořád brečí a když jsem vzala dneska rourku, tak jsem jen koukala kolik toho chudáček v sobě ještě měl nechápu, kde se to v něm bere :nevim: Co se týče opatření dělám snad vše odbrkáváme poctivě, masírujeme bříško, bereme probiotika, cvičíme s nožičkama, pijeme sem tam fenyklový čaj, dokonce ted zkoušíme bezplenkovou metodu ta snad jediná trochu pomáhá, ale žádná slíva, nechávám ho i hodně rozbalenýho…Jediné co mě napadá, je že se hodně přejídá chce kojit i dvakrát za sebou nejdelší interval co jsme vydrželi byli dve hodiny mezi kojením, mléka mám dost kvalitu snad taky má pěkně žlutou stolici, tak nevím s čím je problém jen nedokážu poznat kolik toho vypije… :think: omluvte chyby píšu ve spěchu už mi zas epláče není k utišení… :zed: jo plus na jídlo si taky dávám pozor

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 26.03.18 17:43

Řekla bych průměrný kojenec novorozenec. ;) Zkusila bych ho zavinout a pustit třeba lux, digestoř atd. Řvát může i kvůli tomu, že je přejedeny, ale stejně tak může ječet kvůli refluxu, dráždivosti či přetažení. Některým dětem četné kojení vadí, jiným ne.

Mladší syn byl hodně ubreceny, první dva měsíce trávil zabaleny jak mumie v tetrapline či flisove dece, pokud nespal a neměl prso v puse, tak řval :roll: Časem se to zlepšilo, kolem 4 měsíců už byl poměrně v pohodě, jen neusnul v kočárku a musel vždy do šátku na spaní.

pannda
Kelišová 6395 příspěvků 29 inzerátů 26.03.18 17:54

Může ho bolet bříško, proč ne..Probiotika jsou v pořádku, doporučuji Infants Dophilus. Zkus upravit kojení, alespon s intervalem 2hod, pravidelně. Nejíš nadýmavé potraviny?

Cleria
Povídálka 35 příspěvků 26.03.18 18:02

Zkus nejíst mléčné výrobky. Ano, opravdu vůbec žádné! Zkus to jeden den a uvidis jestli to náhodou nepomůže.

Malinkydablik
Kecalka 140 příspěvků 26.03.18 18:38

@Cleria souhlasím. vždycky jsem měla za to, že mléčnými výrobky se nemá šetřit, ale od té doby co jsem je vysadila, je malá v pohodě, já o 4kg lehčí a je líp. ale myslím, že těžké je jen kravské mléko, kozí a ovčí věci zvládáme v pohodě

snažillka
Povídálka 29 příspěvků 26.03.18 20:07

To s mlékem zkusím :) Ale spíš mi přijde, že se opravdu přejídá už jsem domluvená s mudr na středu, že na něho mrkne.. přijd e mi, že toho sní fakt hodně a chce pořád a pořád víc… minule za pět dní přibral 300g..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama