Máte taky hroznou tchýni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

89Nika89
Povídálka 31 příspěvků 27.11.17 17:32
Mate též hroznou tchyni??

Dobry den maminky, Zajimalo by mne jestly tez mate desnou tchyni?? Ja už z te me nemůžu. Pořád říká dovez mi malého, kdyz ji do odvezu to ji člověk musi odnest nahoru, pak v kolik dorazis ho vyzvednout a beda jak se opozdite o minutu to vam hned volá. Posledne sem mela vycerpavajici den a ona mi volala napsala sem zda neco potrebuje zi si volam s mamkou (moje mama zije v cizine) ona ze my jen chtela neco rict. Ja dala malickeho spat a vxtuhla sem pak prisel. muz z prace hned mu volala a ze neberu telefony ze se nemuze dovolat ze si telefonuji s mamouuuu ze jeho ex ji aspon mela o ni zajem, a ze proc si volam s mamou ktera ani dodnes nepriletela za vnukem… Dnes opet prijela pritel si odesel delat neco ven a ja vazne to co posledne rikala se mne dotklo a pretvarovat se neumim takze sem si ji nevsimala a hledela sem si sveho, pri odchodu se sla stezovat ze sem nepodekovala za tricka co privezla malemu ze sem se ji nezeptala ze ma ji na operaci(jde na vyndani žil v noze) vazne mate to taky nekdo tak doma???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 17:34

Mám super tchyni a ty ji máš možná taky jen hledáš problémy tam kde nejsou, buď ráda že má o vás zájem a nechovej se jako trapka

Halamka
Závislačka 3336 příspěvků 27.11.17 17:39

A vy bydlite u ni?
Jinak se nauc asertivite a hazej tyhle malickosti za hlavu.

pannda
Kelišová 6412 příspěvků 29 inzerátů 27.11.17 17:39

Ne, nemám…Obě tchýně jsem měla normální, takže je to o tom, jak se umíme k sobě chovat. A to vy dvě máte asi špatnou komunikaci a ty jsi vztahovačná… Je potřeba s ní mluvit, vysvětlit jí, proč jí nevoláš, proč zrovna nebereš telefon, apod. A co se týče hlídání?? Třeba má o tebe strach, když se zbytečně zpozdíš..

89Nika89
Povídálka 31 příspěvků 27.11.17 17:39

@Doe_Jane To ze vy mate skvelou tchyni neznamena že ja též!!! Musela bych napsat milion věcí a zjistila byste ze je fakt děsná, a jako trapka se vazne nechovam tak si nechte urážek!!!

ka2ka
Extra třída :D 12503 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 17:39

Já bych si tu tvou hned vzala, mám něco horšího :(

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 27.11.17 17:40

@89Nika89 mám luxusní tchyni.. proti ex tchánovcům je ona hotový poklad :srdce:

pannda
Kelišová 6412 příspěvků 29 inzerátů 27.11.17 17:41

Kolik má tchyně let?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 17:41
@89Nika89 píše:
@Doe_Jane To ze vy mate skvelou tchyni neznamena že ja též!!! Musela bych napsat milion věcí a zjistila byste ze je fakt děsná, a jako trapka se vazne nechovam tak si nechte urážek!!!

tak asi s tebou hážou hormony nebo co :mrgreen:

ivašot.
Kelišová 6005 příspěvků 27.11.17 17:42

Promiň, ale řekla bych, že ona má zase docela hroznou snachu…

Příspěvek upraven 27.11.17 v 17:45

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17960 příspěvků 27.11.17 17:43

@89Nika89 Nezlob se, ale to je žalování horší než ve škole. Pominu úroveň psaní, ale i ten obsah je děsný. Jestli jsi dítě, které neumí poděkovat, slušně komunikovat nebo normálně slušně říci, že o to nebo o to nemáš zájem, pak se to musíš naučit. To není problém tvé tchýně, ale tvůj.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1896 příspěvků 27.11.17 17:46

Ja mam skvelou tchyni, zajima se o nas, ma nas rada, vzdy se zastane me :mrgreen: lepsi bych nemohla mit ;) a k te tve…mozna ses utahana a hledas i v malickostech problemy…zkus ji treba nekdy ustoupit, ji asi taky mrzi, ze se o ni nezajimas, tak se nediv…me by to taky mrzelo…treba ji zavolat zpet nebo se zeptat, jak se ma, dat vedet, ze se opozdis…prijde mi to jako zbytecne vyvolane problemy ;) :nevim:

Příspěvek upraven 27.11.17 v 17:48

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 27.11.17 17:46
@89Nika89 píše:
Dobry den maminky, Zajimalo by mne jestly tez mate desnou tchyni?? Ja už z te me nemůžu. Pořád říká dovez mi malého, kdyz ji do odvezu to ji člověk musi odnest nahoru, pak v kolik dorazis ho vyzvednout a beda jak se opozdite o minutu to vam hned volá. Posledne sem mela vycerpavajici den a ona mi volala napsala sem zda neco potrebuje zi si volam s mamkou (moje mama zije v cizine) ona ze my jen chtela neco rict. Ja dala malickeho spat a vxtuhla sem pak prisel. muz z prace hned mu volala a ze neberu telefony ze se nemuze dovolat ze si telefonuji s mamouuuu ze jeho ex ji aspon mela o ni zajem, a ze proc si volam s mamou ktera ani dodnes nepriletela za vnukem… Dnes opet prijela pritel si odesel delat neco ven a ja vazne to co posledne rikala se mne dotklo a pretvarovat se neumim takze sem si ji nevsimala a hledela sem si sveho, pri odchodu se sla stezovat ze sem nepodekovala za tricka co privezla malemu ze sem se ji nezeptala ze ma ji na operaci(jde na vyndani žil v noze) vazne mate to taky nekdo tak doma???

Já mám takovou, která si dost vymýšlela a měla blbé řeči nejdřív na mě. Všechno jsem dělala blbě, pak řeči na děti. Takže jsem ji prostě a jednoduše odstřihla. Nevídáme se a nevídá ani naše děti. Rozhodli jsme to tak s mojím a jsme spokojeni

89Nika89
Povídálka 31 příspěvků 27.11.17 17:47

@pannda Tak to mate štěstí tedy, no ona je převážně sama tak nechape ze ne strávím čas u telefonu… Strach to si nemyslim pred pul rokem sem jela na nakupy a hned mi volala a zacala vypravet jak maly je sikovny kdyz sem. ji rekla ze stojim v kabince nahata ze si to povime az dorazim mlela dal… Posledne vezla od pritele syna jejiho vnuka do Karlovich Varů malej se pokadil a ona ho vezla domů mela mit pobyt na par dní rikala ze posravaci dite nechce. Posledne ze mi pohlida maleho a pak tri hod pred hlidanim. mi pise ze prijela tchyne a ze cekaji na dceru a pujdou na nakupy 8o 8o pak rikala pritelovi jak ji bylo zle, ale moje znama mi psala ze se stavovala v krame a chtela neco reklamovat a ze delala skandal.. Je mne to jedno sem zvykla ze sem ze synem sama nebo kdyz si veci potrebujo zařídit domluvim si je tak kdyz miz bude doma ale ona neustále si o nej rika a pak takto veci dopadají jeste ze maly nema rozum…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 27.11.17 17:48
@89Nika89 píše:
:mrgreen: :mrgreen: Ti nevim, ale tohle jsou výkřiky do tmy, které spíš svědčí o tom, že jsi dost hysterka.. :think:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama