Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
To je těžké, mně se líbí obě jména, ale Matěj je synovec a Dominika neteř. A já už vlastně dvě děti mám… ![]()
Dominik. Matěj mám spojené s kocoury - u dědy byl každy kocour vzdycky Matěj
a navíc je jich teď hodně
Taky máme Matěje.Ale v okolí je rozhodně víc Matyášů a říkají jim Matěj taky ![]()
Obě jsou krásná.Já jestli někdy budu mít kluka.Tak to bude matěj,filip a nebo dominik
z chlapeckych to jsou u me top 3 jmena.
Hm, tak já to mám přesně naopak.
Dominik mi k dospělému urostlému muži nejde.
Takže za mě Matěj.
Dominik
dcera se tak měla jmenovat kdyby byla kluk
Matěj si přijde spíš nadávka, jakože „ty si ale Matěj“ .. ![]()
Matěj se mi strašně moc nelíbí, Dominik je pro mě neutrální jméno, ale nedala bych, kdyby existovaly jen tyhle volby, tak Dominik.
Mně se líbí jméno Vítězslav, Jáchym, Jan.
Vaham porad co je lepsi.. Kdyz nepocitam, ze Mateju je hodne, tak se mi to jmeno libi, ale porad od miminka tak nejak do +-30ti spis. Kdezto Dominik mi sedi i na dospeleho. Co myslite? Máťa a Domí zni oboje hezky.