Matěj nebo Dominik

Anonymní
1.8.18 16:24

Matej nebo Dominik

Vaham porad co je lepsi.. Kdyz nepocitam, ze Mateju je hodne, tak se mi to jmeno libi, ale porad od miminka tak nejak do +-30ti spis. Kdezto Dominik mi sedi i na dospeleho. Co myslite? Máťa a Domí zni oboje hezky.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3204
1.8.18 16:27

My máme Matěje. To jméno miluju, i když je jich okolo hodně. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.18 16:35

Líbí se mi Matěj (i pro dospělého :-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6499
1.8.18 16:35

To je těžké, mně se líbí obě jména, ale Matěj je synovec a Dominika neteř. A já už vlastně dvě děti mám… :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
1.8.18 16:35

Dominik. Matěj mám spojené s kocoury - u dědy byl každy kocour vzdycky Matěj :mrgreen: a navíc je jich teď hodně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2195
1.8.18 16:36

Taky máme Matěje.Ale v okolí je rozhodně víc Matyášů a říkají jim Matěj taky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3662
1.8.18 16:36

Obě jsou krásná.Já jestli někdy budu mít kluka.Tak to bude matěj,filip a nebo dominik :srdce: z chlapeckych to jsou u me top 3 jmena.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
194
1.8.18 16:37

Dominik :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
1.8.18 16:39

Hm, tak já to mám přesně naopak. :mrgreen: Dominik mi k dospělému urostlému muži nejde.
Takže za mě Matěj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1155
1.8.18 16:40

Dominik :* dcera se tak měla jmenovat kdyby byla kluk :palec: Matěj si přijde spíš nadávka, jakože „ty si ale Matěj“ .. 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
1.8.18 16:40

Dominik. Matěj se mi nelíbí, to už radši Matyáš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
1.8.18 16:44

Matěj se mi strašně moc nelíbí, Dominik je pro mě neutrální jméno, ale nedala bych, kdyby existovaly jen tyhle volby, tak Dominik.

Mně se líbí jméno Vítězslav, Jáchym, Jan.

  • Citovat
  • Upravit
6672
1.8.18 16:46

Matěj, Dominik se mi nelíbí (ani Dominika). :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
359
1.8.18 17:04

Taky bych dala Matěje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1540
1.8.18 17:07

Také jsem pro Matěje :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek