Při návratu z RD zase těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markéta Harmanová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 18:18
mateřská

Dobrý den prosím moc o radu. 12.5. 2010 budou synovi tři roky tudíž mi skončí dovolená,ale zjistila sem,že sem asi v šestém týdnu těhotenství. V zaměstnání mám smlouvu na dobu neurčitou ,ale nastup zpět na tři směny je nereálný jelikož mi syna vezmou do školky od září.Dnešní situace mi nedovoluje spadnout níže pod pět tisíc měsíčně,mam jít na kontrolku ? vztahuje se na mě ochrana lhůta? Můžou mě vyhodit ,nebo raději zkončit a být na pracovním úřadě? Kdo a kolik mě bude vyplácet ? Děkuji za rady všem a hezký den

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 03.05.10 18:48

No myslím,že by to chtělo nastoupit do práce a z ní pak hned na nemocenskou-rizikové z důvodu směn a tím pádem budeš s malým doma a pobírat marodné.Ale jestli se ti to povede takto zařídit,to ti neporadím :nevim: Jinak jestli máš nárok na podporu :think: To netuším :nevim: Co vím,tak kamarádky když jim skončil rodičák ,tak nárok na podporu neměli a nikoho moc nezajímalo,že jim prcka nevzali do školky.Jedna z nich je ted od 1.května doma zadarmo a malýho ji do školky nevzali ani od září.Uf tak to jsem ti tedy moc nepomohla co? :think:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 03.05.10 19:18

Ani nemusíš nastupovat zpět do práce, stačí si nechat napsat neschopenku a z rodičáku jít rovnou na neshopenku. Situace pěkně na prd co, ale co má člověk dělat, když by pracovat chtěl ale nemůže. Aby to dítko asi dal do baby boxu nebo co.

mamina44
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 04.05.10 14:20

podle mne by měl zaměstnavatel zajistit takovou práci kterou může těhotná vykonávat.Práci na jednu směnu.Pokud takovou práci nemá, doktor většinou napíše neschopenku.Ale sama bych v zaměstnání nekončila.Vyhodit těhotnou nemohou.A budete si potom moci opět určit délku rodičovské a i ppm Vám bude vyplácena.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 04.05.10 17:14

Jako těhule nesmíš dělat práce, které jsou vyhláškou zakázané a nesmíš pracovat v noci, takže směny by ti měli dát tak, abys noční nedělala.
Jinak rizikové z důvodu směn je defacto podvod, to má řešit zaměstnavatel a ne doktor, ale záleží jen na něm, jestli tě doma nechá nebo ne.

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 04.05.10 19:16

No ale zakladatelka psala,že nemá dítě ve školce,tak když do práce nastoupí,kdo jí ho bude hlídat? :think:

hehehe
Extra třída :D 11626 příspěvků 3 inzeráty 27.11.15 12:15

Měla bych takový dotaz, jsem od 1.9. zpět v práci po rodičovské dovolené (od 9.8. do 1.9. jsem byla na neplaceném volnu), nyní jsem v 9tt těhotenství. Co jsem si tak spočítala, tak 270 dní v práci býti do další mateřské asi o chlup nestihnu, nebo tedy nevím přesně jak to počítat, zda normálně kalendářní dny a započítat i neplacené volno v srpnu? Jinak by to znamenalo, že nebudu mít na mateřskou vůbec nárok? Rodičák se do účasti na nem. pojištění asi nepočítá??
A nejde to případně nějak vzít přes manžela? :think:
Díky za rady. :)

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 27.11.15 12:45

@hehehe : a kolik bude staršímu dítěti, až se narodi to mladší? Pokud by se narodilo do 4 let věku předchozího dítěte, tak mas nárok na stejnou ppm jako u prvního, pokud později, tak musíš splnit podmínku platit 270 dni soc. pojištění a pak by byl teprve nárok na ppm.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 27.11.15 12:48

@myskalucka To, cos napsala je blbost… neb aby byla do 4 let věku stejná PPM tak musí trvat ten samý pracovní poměr a tedy je 270 dní vždy splněno a tedy je nárok na PPm i po 4 roce věku, jen už nemusí být stejná nebo vyšší.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 27.11.15 12:48

@hehehe Nárok mít budeš, neb se počítají všechny dny trvání pracovního poměru.

marfra
Generální žvanilka 23276 příspěvků 20 inzerátů 27.11.15 12:49

@hehehe jj je to tak jak pise @myskalucka Pokud stihas porodit do 4 let prvniho ditete, tak nemusis nic resit a mas stejny narok jako u prvniho. Taky se v unoru vracim do prace tehotna, mela bych se vratit jen na 2 mesice. Tak jsem si to zjistovala.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 27.11.15 12:52

@marfra Ne, tak to fakt není, jelikož je stále zaměstnaná, tak to nemusí řešit, ani když to nestihne.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 27.11.15 12:57

@j.a.n.i1 : tak to se omlouvam, mě tvrdila personalni v práci, že kdyby se další dítko narodilo až po 4 roku předchozího dítěte, tak prý musím splnit těch 270 dni ( při smlouvě na neurčito ), tak asi má naše personalni blbe informace, vždy mi relativně dobře poradila, tak jsem jí věřila ( a naštěstí zatím toto nemusela řešit ).

hehehe
Extra třída :D 11626 příspěvků 3 inzeráty 27.11.15 13:07
@j.a.n.i1 píše:
@marfra Ne, tak to fakt není, jelikož je stále zaměstnaná, tak to nemusí řešit, ani když to nestihne.

Dítě bude mít 4 roky v srpnu, já mám termín na začátku července. Jsem pořád v jedné práci, smlouva na dobu neurčitou. Takže to jestli to správně chápu znamená, že bych mateřskou dostala i kdybych otěhotněla ještě dříve a vrátila se třeba do práce jen na 2 měsíce?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 27.11.15 13:14

@hehehe Ano.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama