Reklama

Mateřské školy Jesenice u Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucca2207
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 10.05.18 10:00
Mateřské školy Jesenice u Prahy

Dobrý den, maminky, máte prosím zkušenost se školkami v Jesenici u Prahy, konkrétně MŠ V Úvoze a MŠ Kamarád? Zvažuji, do které školky dceru umístit, je předškolák, takže bude přijata a ráda bych co nejdříve uvolnila místo v jedné ze školek pro ostatní děti, ale rozhodování je těžké, žádné recenze se mi nepodařilo najít. Děkuji předem za odpovědi :mavam:

Reklama

Reakce:

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 10.05.18 21:46

My se rozhodli pro MŚ Kamarád - při zápisech nám byli sympatičtější. V Úvoze nám na dotazy odpovídali děláme to tak a tak… (… a přes to nejede vlak), v Kamarádovi říkali, že je to dohodou a fakt bylo.
V Kamarádovi nám navíc vyhovovaly věkově smíšené třídy, sourozenci mohli být spolu ve třídě - děti lépe snášely nástup do MŚ. Dětem se v Kamarádovi líbilo, dala bych je tam zas.

lucca2207
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 10.05.18 21:50

@monika215 moc děkuju za příspěvek :kytka: ptala jsem se dcery a ta si v podstatě vybrala také Kamaráda. Spíš jsem se chtěla ujistit, že je to dobrá volba. Doteď chodila do školky, kde smíšené třídy nebyly, ale jelikož máme v rodině všechny malé děti mladší, je zvyklá a nevadí ji to, spíš naopak. Bohužel recenze na školky nejsou a není kde čerpat. Mně osobně byla paní ředitelka z Uvozu sympatická také, ale nic moc jsem se nedozvěděla. V Kamarádovi byla paní ředitelka rozhodně sdílnější a poskytovala informace aniž bych se musela ptát.

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 10.05.18 21:56

@lucca2207 Já si tu ředitelku z Úvozu ani moc nepamatuju - na zápisech tam byly davy, dali dětem bonbon, šup šup odpověděli dotazy a rychle další.
V tom Kamarádovi byly děti fakt spokojené. I když jsou třídy smíšené, tak předškoláci sedí u stolečků spolu a dělají tak třeba i přípravy do školy a ty menší si vzadu na koberci hrají.
Jen je trochu blbé, že jich bylo míň a u zápisů do školy je rozhodili do různých tříd, takže moc známých tváří pak ve třídě neměli.

lucca2207
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 10.05.18 22:31

@monika215 moc díky, nakonec to Kamarád asi vyhraje. Celkove je mi sympatičtější menší školka a dceru se víc líbí, tak je asi rozhodnuto. Školu zatím moc neřeším, uvidíme jak to za rok dopadne. Díky moc :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 12:19

A do jaké jdete třídy? My navštěvujeme tuto školku a z vlastní zkušenosti musím říct, že tam jsou dvě Třídy v Jesenici a v jedné třídě učitelky na jedničku a v druhé se zavřenýma očima na 3…

markisek05
Nováček 5 příspěvků 30.08.18 14:10

Dobry den, muzu se zeptat , jestli prosim nemate na doporuceni nejakou soukromou skolku v Jesenici, bohuzel dnes na strankach oznamili, ze nas nevzali a ja ted potrebuji hledat v okoli Jesenice nejakou skolku, pokud bude skolka fajn, radi si dojedeme. Moc dekuji

Adey
Nováček 3 příspěvky 30.08.18 22:19

MS V UVOZE? Váš nevzala? Kolik je dítěti?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama